Ingo Goldhammer szefem polskiego oddziału Kuehne + Nagel

Ingo Goldhammer, który pełnił wiele kluczowych funkcji w Kuehne + Nagel od 1998 roku, przejął z dniem 1 lipca 2014 odpowiedzialność za działania firmy w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ingo Goldhammer szefem polskiego oddziału Kuehne + Nagel

PODZIEL SIĘ


Autor: Portalspozywczy.pl/pr

www.portalspozywczy.pl

8 lip 2014 17:33


W swojej nowej roli, Ingo Goldhammer zastąpi Tobiasa Jerschke, który przyjął funkcję globalnego dyrektora logistyki zintegrowanej w centrali Kuehne + Nagel w Schindellegi, w Szwajcarii.

Ingo Goldhammer rozpoczął swoją karierę w Kuehne + Nagel w 1998 roku w Brazylii. W tym czasie pełnił wiele kluczowych pozycji zarządczych w Ameryce Łacińskiej. Był odpowiedzialny za operacje logistyki kontraktowej, Zarządzanie Procesami & Jakość, Bezpieczeństwo i Środowisko, a także działania w dywizji Sprzedaż i Marketing. Od 2008 roku, z powodzeniem zarządzał oddziałami Kuehne + Nagel w Chile, Peru i Boliwii.

- Polska jest krajem o strategicznym znaczeniu dla Regionu Europy Wschodniej Grupy Kuehne + Nagel. Jesteśmy przekonani, że bazując na międzynarodowym doświadczeniu, osobowości i umiejętnościach Ingo Goldhammer będzie z powodzeniem kontynuował przyszły rozwój naszych działań w Polsce - powiedział Bob Mihok, Regionalny Manager Kuehne + Nagel w Europie Wschodniej.

Zatrudnia ponad 63.000 pracowników w ponad 1.000 lokalizacjach w ponad 100 krajach, Grupa Kuehne + Nagel jest jedną z największych firm logistycznych na świecie. W Polsce, Kuehne + Nagel działa w 20 lokalizacjach zatrudniając ponad 1600 pracowników.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.