Igor Ostachowicz został doradcą w Deloitte Polska

Igor Ostachowicz - po wrześniowym epizodzie w Orlenie - wreszcie znalazł pracę. Dołączył do grona zewnętrznych doradców ds. budowania wizerunku w Deloitte Polska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Igor Ostachowicz został doradcą w Deloitte Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

18 gru 2014 14:37


Ostachowicz będzie doradzał firmie w zakresie budowy wizerunku, strategii komunikacji, kształtowania relacji z klientami oraz zarządzania kryzysowego - poinformowało jako pierwsze TVN24.

Wcześniej Ostachowicz pracował w kancelarii premiera Donalda Tuska, gdzie od 2007 r. pełnił funkcję podsekretarza stanu, a od roku 2010 Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odpowiedzialnego za komunikację społeczną. W przeszłości był także dyrektorem departamentu marketingu w PGE i doradcą Ministra w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego.

O Ostachowiczu zrobiło się głośno we wrześniu tego roku, kiedy został członkiem zarządu Orlen ds. korporacyjnych i komunikacji.

Czytaj też: Ostachowicz długo nie zabawił w Orlenie. Już opuszcza zarząd

Przyjęcie przez niego stanowiska w Orlenie, opinia publiczna oceniła negatywnie, twierdząc, że posada ta była swoistą "nagrodą pocieszenia" po odejściu Donalda Tuska. Kontrowersje wzbudzało również zaproponowane Ostachowiczowi wynagrodzenie - były współpracownik premiera Tuska w ciągu roku miał zarobić nawet ponad 2 mln zł.

W związku z zamieszaniem, które pojawiło się po tej nominacji, zaledwie po dwóch dniach Ostachowicz zrezygnował z pracy dla Orlenu.

Teraz znalazł nowe zajęcie - będzie zewnętrznym doradcą ds. budowania wizerunku w Deloitte Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.