Igor Caban zrezygnował ze stanowiska prezesa zarządu DHL Parcel Polska

6
Igor Caban zrezygnował ze stanowiska prezesa zarządu DHL Parcel Polska (fot. DHL Parcel)
Agnieszka Świerszcz, wiceprezes ds. operacyjnych, od 16 kwietnia pełni dodatkowo obowiązki dyrektora zarządzającego DHL Parcel Polska Sp. z o.o. do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko prezesa zarządu DHL Parcel Polska. Igor Caban - dotychczasowy prezes - podjął decyzję o odejściu z firmy.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Igor Caban zrezygnował ze stanowiska prezesa zarządu DHL Parcel Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: PortalSpozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

16 kwi 2018 16:42


Igor Caban swoją karierę zawodową w DHL rozpoczął w 1995 roku na stanowisku Specjalisty ds. Telekomunikacji w dziale IT, gdzie odpowiadał za opracowanie mobilnych systemów komunikacji i nadzór nad siecią WAN. W 1998 oku objął stanowisko Data Quality Menedżera w dziale Operacji. Po dwóch latach jako Menedżer Projektów pracował w dziale Nordic Operactions, który obejmował Polskę, Szwecję, Danię, Finlandię, Norwegię oraz kraje przybałtyckie.

Do jego obowiązków należało wdrożenie nowych narzędzi informatycznych i operacyjnych. W roku 2001 objął stanowisko Menadżera ds. Operacji, na którym był odpowiedzialny za sieć dystrybucyjną przesyłek w DHL International Poland Sp. z o.o.W 2005 po połączeniu DHL International Poland Sp. z o.o. i firmy Servisco Sp. z.o.o  w nowym zespole operacyjnym podjął się roli Dyrektora ds. Wdrożeń Projektów Operacyjnych. W 2007 roku objął stanowisko Dyrektora ds. Operacji, został również członkiem zarządu spółki DHL Express Polska Sp. z o.o., odpowiadał za całość zagadnień związanych z transportem przesyłek kurierskich od odebrania od nadawcy do doręczenia u odbiorcy, czyli za całą sieć dystrybucji przesyłek krajowych i międzynarodowych – pracowników, podwykonawców, infrastrukturę.  

W 2014 został dyrektorem zarządzającym DHL Parcel Polska.

Prywatnie mąż i ojciec,  zafascynowany turystyką i podróżami, interesuje się fotografią oraz  nowymi technologiami.

Agnieszka Świerszcz swoją drogę zawodową rozpoczęła jako Kierownik Produkcji  w Bahlsen Sp. z o.o. i Laboratorium Dr Ireny Eris. Od 2000 roku zarządza operacjami w DHL Express (Polska).

Swoją przygodę w branży kurierskiej rozpoczęła od technicznego i operacyjnego uruchomienia trzech nowoczesnych Centrów Sortowania w Polsce – od przygotowania planów operacyjnych, przez rekrutację i szkolenia pracowników, aż po techniczny start systemów sortujących. Zarządzała Sortowniami w Zabrzu i Warszawie. W 2007 roku objęła stanowisko Dyrektora ds. Operacji w HUB’ach (sortowniach) od tamtego czasu efektywnie tworzyła i wdrażała inicjatywy oraz projekty cross funkcyjne oparte na metodologiach Six Sigma i Lean, doprowadzając do rozbudowy sieci o trzy kolejne sortownie. W 2012 roku objęła stanowisko Dyrektora ds. Operacji. Od sierpnia 2017 r. została Wiceprezesem ds. Operacyjnych.

Obecnie w DHL Parcel zarządza prawie 6000 pracowników i kurierów pracujących w 41 jednostkach na terenie całego kraju.

Absolwentka wydziału technologii żywności i żywienia człowieka Akademii Rolniczej we Wrocławiu oraz Akademii Leona Koźmińskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.