PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Iana Mackichana i Rune Madsena nowymi dyrektorami w Oppenheimer

Międzynarodowy bank inwestycyjny Oppenheimer mianował Iana Mackichana i Rune Madsena na stanowiska dyrektorów zarządzających w dziale papierów wartościowych w regionie EMEA.

Iana Mackichana i Rune Madsena nowymi dyrektorami w Oppenheimer
Adobe Stock
REKLAMA

Obaj dyrektorzy podlegają Maxowi Lamiemu, głównemu dyrektorowi w regionie EMEA. Ian Mackichan będzie przewodził działaniom sprzedaży instytucjonalnych papierów wartościowych w Wielkiej Brytanii, a Rune Madsen założy dział sprzedaży cross-asset i doda systematyczne strategie do bieżącej oferty produktów firmy.

Przed dołączeniem do Oppenheimer Ian Mackichan pracował w Cowen & Co i Credit Suisse, a Rune Madsen w Morgan Stanley, Citigroup i Runestone Capital.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Z przyjemnością dodajemy nowe umiejętności do działu klientów instytucjonalnych wraz z ciągłym wzrostem kompleksowych usług sprzedaży na rzecz naszych klientów - skomentował Max Lami.

- Z radością dołączam do zespołu i przyczyniam się do wzrostu penetracji wiodącej platformy badawczej wśród klientów instytucjonalnych w Europie - skomentował Ian Mackichan.

- Cieszę się z dołączenia do Oppenheimer i możliwości utworzenia dodatkowych produktów na bazie solidnej kultury i dobrych relacji z klientami – dodał Rune Madsen.

Oppenheimer Europe Ltd. (Oppenheimer Europe) to spółka zależna Oppenheimer Holdings Inc. Liczy ponad 3400 pracowników w ponad 90 biurach na całym świecie. Oppenheimer to bank inwestycyjny, skupiający się na średniej wielkości firmach. Doradza instytucjom, biurom rodzinnym i korporacjom w Wielkiej Brytanii, Europie i na Bliskim Wschodzie w zakresie akcji, przychodu stałego i finansów korporacyjnych.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Iana Mackichana i Rune Madsena nowymi dyrektorami w Oppenheimer

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA