PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Iain Leyden prezesem Europtima

Europtima ma nowego dyrektora regionalnego na Europę Środkową i Wschodnią. W marcu bieżącego roku stanowisko w Warszawie objął Iain Leyden.

Iain Leyden prezesem Europtima
Iain Leyden (fot.propertynews.pl)
REKLAMA

– Po długich i wnikliwych poszukiwaniach znaleźliśmy właściwą osobę, która pokieruje naszą działalnością w Europie Środkowo-Wschodniej – oznajmił Sandy McMillan, dyrektor niewykonawczy. – Wybór Iaina na nowego dyrektora regionalnego przyczyni się do zwiększenia naszych szans na rynku i zapewni nam dalszy rozwój. Spoglądamy więc teraz w przyszłość z jeszcze większym optymizmem – dodał McMillan.

Iain Leyden ma ponad 25 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami. Pracował w branży nieruchomości komercyjnych w Wielkiej Brytanii, Polsce, Rumunii i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Uzyskał dyplom Uniwersytetu w Glasgow w dziedzinie kosztorysowania budowlanego. Jest także członkiem Królewskiego Instytutu Rzeczoznawców Majątkowych (Royal Institution of Chartered Surveyors – RICS).

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowo mianowany dyrektor mieszka w Polsce od 15 lat. W tym okresie prowadził własną firmę doradczą w branży budowlanej i piastował stanowiska wyższego szczebla w międzynarodowych przedsiębiorstwach w sektorze nieruchomości.

– Jest mi niezmiernie miło, że dołączyłem do zespołu Europtimy, firmy wysoko cenionej za profesjonalizm i doskonałą jakość świadczonych usług. Cieszę się, że będę miał udział we wzmocnieniu pozycji firmy w Europie Środkowo-Wschodniej – powiedział Iain, obejmując nowe stanowisko – na moją decyzję miały wpływ zarówno wizja i strategia Prezesa firmy Gaby’ego Tayoun jaki również przekonanie, że będę częścią sprawnego zespołu zarządzającego tutaj w Polsce”.

Sandy McMillan będzie w dalszym ciągu aktywnie angażował się w prace spółki, pomagając jako doradca Zarządu w tworzeniu długookresowej strategii i w pracach rozwojowych.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Iain Leyden prezesem Europtima

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA