Hotel Sheraton Poznań: Artur Zawadzki nowym dyrektorem

Artur Zawadzki został dyrektorem hotelu Sheraton Poznań. Do obowiązków nowego szefa będzie należało zarządzanie obiektem oraz koordynacja pracy wszystkich jego działów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Hotel Sheraton Poznań: Artur Zawadzki nowym dyrektorem

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

1 kwi 2016 11:10


Artur Zawadzki jest związany z marką Sheraton od 20 lat. Swoją karierę w hotelarstwie rozpoczął w warszawskim hotelu Sheraton, gdzie należał do zespołu otwierającego obiekt w 1996 r. Na przestrzeni lat pełnił m.in. funkcję kierownika Działu Służby Pięter oraz kierownika recepcji. Przez ostatnie 6 lat zarządzał działami operacyjnymi warszawskiego Sheratona jako zastępca dyrektora generalnego. Do Sheraton Poznan przyjechał w sierpniu 2015 roku, kiedy to tymczasowo przejął zarządzanie hotelem od odchodzącego Marco Foelske. Oficjalnie funkcję dyrektora hotelu Artur Zawadzki objął z początkiem marca.

Artur Zawadzki ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu zarządzania, a w miarę rozwoju sieci Starwood w Polsce wielokrotnie pełnił funkcję trenera i mentora dla kadr nowo otwierających się hoteli sieci. Od 2003 r. posiada certyfikat Green Belt w metodologii Six Sigma. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Pasją nowego dyrektora jest motoryzacja. Wolny czas chętnie spędza remontując stare polskie motocykle.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.