Hervé Boyer dyrektorem w Nexteer Automotive

Koncern motoryzacyjny Nexteer Automotive powołał Hervégo Boyera na stanowisko dyrektora na region Europy i Ameryki Południowej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Hervé Boyer dyrektorem w Nexteer Automotive

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

wnp.pl

5 kwi 2016 9:03


Hervé Boyer dołączył do zespołu Nexteer jako dyrektor operacyjny na region Europy i Ameryki Południowej oraz członek Nexteer Global Strategic Council. Jednocześnie będzie pełnił funkcję jednego z globalnych wiceprezesów koncernu.

Będzie odpowiedzialny za rozwój znajdujących się w Gliwicach oraz Tychach polskich zakładów Nexteer Automotive, zatrudniających obecnie łącznie niemal 1500 osób.

Hervé Boyer zdobywał doświadczenie w zakresie sprzedaży, zarządzania linią produktów oraz zarządzania produkcją w Faurecia Group. Obejmował również stanowiska prezesa i dyrektora generalnego w Ameryce Północnej w Faurecia Interior Systems. Ostatnio pełnił funkcję wiceprezesa wykonawczego grupy NBHX, jednego z liderów w produkcji wnętrz dla branży automotive.

Uzyskał tytuł inżyniera w Ecole Centrale de Nantes oraz certyfikat z zaawansowanych programów zarządzania w Harvard Business School i INSEAD.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Pracownik 2016-04-11 16:26:11

Może nowy dyrektor spowoduje że Nexteer Automotive Poland sp. z o.o zacznie szanować polskie prawo. Bo do tej pory wymuszały to na Nexteer Automotive Poland sądy.