Gustaw Groth odchodzi z Platinum Properties Group

Prezes zarządu grupy Platinum Properties złożył w dniu 15. października br. rezygnację z pełnionej funkcji - poinformowała spółka w komunikacie. Nowym prezesem zostanie Marcin Wróbel, dotychczasowy członek zarządu firmy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Gustaw Groth odchodzi z Platinum Properties Group

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

16 paź 2013 11:03


Przyczyną rezygnacji Gustawa Grotha jest chęć rozwoju działalności zawodowej w nowym obszarze, poza grupą kapitałową Platinum.

- W związku z realizacją powierzonych Gustawowi Groth zadań, m.in. związanych z podmoskiewską inwestycją, oraz mając na uwadze stojące przez spółką wyzwania związane z dalszymi etapami projektu Svetly Dali, zdecydowaliśmy się powołać na stanowisko prezesa zarządu PPG Pana Marcina Wróbel, dotychczasowego członka zarządu spółki, w ramach grupy odpowiadającego m.in. za realizację projektów deweloperskich na rynku polskim - powiedział Leszek Wiśniewski, przewodniczący rady nadzorczej PPG S.A.

Leszek Wiśniewski poinformował równocześnie, że Gustaw Groth wyraził gotowość dalszego wspierania Spółki w charakterze doradcy. 

Oprócz zmiany na stanowisku prezesa zarządu do zarządu firmy dołączył Adam Brzeziński. Od 2008 roku prowadził on firmę Polinvest Consulting Adam Brzeziński, kontrolującą m.in. La Seenza Sp. z o.o., WhiteBlack Sp. z o.o. oraz Trinity Assets Sp. z o.o., Adam Brzeziński prowadzi działalność na rynku usług w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw, finansów, fuzji, pozyskiwania źródeł finansowania oraz optymalizacji podatkowej na rynkach międzynarodowych.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.