PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Gurdeep Grewal dyrektorem tymczasowym społki intive

  • Gabriel Paździor
    GP
  • 12 lis 2019 9:05

12 listopada 2019 r. zarząd intive powołał tymczasowego dyrektora generalnego, Gurdeepa Grewala.

Gurdeep Grewal dyrektorem tymczasowym społki intive
Adobe Stock
REKLAMA

W komunikacie prasowym intive podkreślono, że zmiana na stanowisku prezesa spółki wchodzi w życie z dniem 1 listopada 2019 r.

Gurdeep Grewal dołączył do intive cztery miesiące temu jako starszy doradca zarządu odpowiedzialny za konsulting w zakresie wzrostu i strategii. Przed wstąpieniem do organizacji pełnił funkcję starszego wiceprezesa i dyrektora generalnego GlobalLogic na rynek europejski, istotnie zwiększając przychody firmy, a jego działania na przestrzeni pięciu lat przyczyniły się do wypracowania znaczącego wzrostu wartości dla wszystkich interesariuszy. W ciągu swojej 30-letniej kariery zawodowej sprawował wiele funkcji kierowniczych w branży IT.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Jestem zaszczycony, że zarząd spółki i jej akcjonariusze zaufali mi, powierzając zarządzanie intive w okresie dynamicznych zmian, gdy stopniowo wypracowujemy sobie pozycję lidera rynku - powiedział Grewal w kontekście swojego wejścia do zarządu. - intive jest dojrzałą organizacją i stanowi zespół doświadczonych specjalistów działających w Europie, Ameryce Północnej i Południowej - mówił jeszcze. - Wkraczamy teraz w kolejną fazę rozwoju i nadszedł czas, aby postawić sobie jeszcze bardziej ambitne cele, przyspieszyć tempo wzrostu firmy, zwiększyć jej zyskowność i położyć nacisk na globalny rozwój.

intive stawia na wzmocnienie swojej rangi merytorycznego lidera w obszarze najnowszych technologii, a także na wdrożenie bardziej dynamicznego podejścia do sprzedaży, by sprostać ambitnej strategii wzrostu.

- W Gurdeepie widzimy wysoko wykwalifikowanego i doświadczonego weterana branży, z którym będziemy budować przyszłość firmy w oparciu o silne relacje biznesowe, wypracowane przez intive w ciągu 20 lat działalności - wyjaśnił Kerim Turkmen, członek zarządu intive oraz jeden z parterów w Mid Europa Partners.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Gurdeep Grewal dyrektorem tymczasowym społki intive

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA