Grzelczak i Marczuk w radzie nadzorczej Wikany

6
Grzelczak i Marczuk w radzie nadzorczej Wikany fot.wikana.pl
Joanna Grzelczak i Marcin Marczuk zostali powołani do rady nadzorczej Wikany.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Grzelczak i Marczuk w radzie nadzorczej Wikany

PODZIEL SIĘ


Autor: Housemarket.pl/AT

housemarket.pl

30 wrz 2016 6:19Joanna Grzelczak ukończyła studia licencjackie (kierunek: administracja publiczna) w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Legnicy oraz studia magisterskie (kierunek: administracja) na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest także absolwentką Wydziału Zarządzania i Informatyki (specjalność: "Obsługa i wykorzystanie funduszy unijnych wspierających polską przedsiębiorczość i samorządność") Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Nowa członkini rady nadzorczej pracowała, m.in. w Poczcie Polskiej, Urzędzie Miasta w Legnicy i w firmie M.W. Trade S.A.

Marcin Marczuk jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W 2005 r. uzyskał uprawnienia radcy prawnego; jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Był, m.in. sędzią Sądu Polubownego przy KNF i od 2007 roku jest partnerem zarządzającym w kancelarii prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni z siedzibą w Warszawie. Ponadto, zasiada lub zasiadał w radach nadzorczych, w tym jako przewodniczący i wiceprzewodniczący, kilkunastu spółek kapitałowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.