Grzegorz Zawada zastąpi Konrada Jarodzkiego w zarządzie Archicomu

6
Grzegorz Zawada zastąpi Konrada Jarodzkiego w zarządzie Archicomu fot.archicom.pl
Zarząd spółki Archicom odwołał ze składu rady nadzorczej Konrada Jarodzkiego. Na jego miejsce powołany został Grzegorz Zawada.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Grzegorz Zawada zastąpi Konrada Jarodzkiego w zarządzie Archicomu

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl/AT

Property News

22 cze 2016 7:57


Grzegorz Zawada posiada 20-letnie doświadczenie w pracy na rynkach finansowych, zdobyte zarówno w Polsce jak i za granicą. Ukończył studia magisterskie na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

W 1997 roku uzyskał dyplom Master of Business Administration University of Minnesota, a w 2003 roku dyplom Chartered Financial Analyst. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w programie Narodowych Funduszy Inwestycyjnych jako analityk, a następnie jako dyrektor ds. nowych inwestycji. W latach 1999-2000 pełnił funkcję Senior Associate w międzynarodowej firmy doradczej Deloitte. W latach 2000-2007 pracował w Grupie Erste Banku, gdzie pełnił między innymi funkcję dyrektora finansowego Erste Securities Polska oraz zasiadał w zarządzie tej firmy.

W latach 2007-2011 pracował w londyńskim City jako dyrektor w departamentach analiz banków Nomura International, The Royal Bank of Scotland oraz HSBC. W latach 2011-2014 piastował stanowisko dyrektora Banku Maklerskiego Banku PKO BP SA. W latach 2014-2016 pełnił funkcję wiceprezesa zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, a także przewodniczącego rady nadzorczej Bondspot i wiceprzewodniczącego rady nadzorczej Towarowej Giełdy Energii.

Poza ww. funkcjami Grzegorz Zawada w przeszłości zasiadał także w radach nadzorczych spółek giełdowych i pozagiełdowych, takich jak Pekaes, Ponar Wadowice, Tarbud, FAiO Węgierska Górka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.