Grzegorz Szymański nowym prezesem PZWLP

Na czele Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP) stanął Grzegorz Szymański, który na co dzień jest prezesem Arval Polska, a wchodzi w skład władz związku od maja 2015 r., pełniąc do tej pory funkcję członka zarządu PZWLP. W 2017 r. członkowie organizacji nabyli na potrzeby oferowanych usług 114,5 tys. nowych aut osobowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Grzegorz Szymański nowym prezesem PZWLP

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl/AT

wnp.pl

13 mar 2018 14:55


Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP) wybrał nowe władze na kolejną dwuletnią kadencję.

W pięcioosobowym zarządzie, obok Grzegorza Szymańskiego obejmującego stanowisko prezesa, znalazł się ponownie Sławomir Wontrucki, prezes LeasePlan Polska, który przez ostatnie 2 lata pełnił funkcję szefa związku, a w rozpoczynającej się kadencji będzie członkiem zarządu.

Swoją pracę we władzach organizacji, ponownie obejmując stanowiska członków zarządu, będą kontynuować również Leszek Pomorski, prezes Alphabet Polska, Daniel Trzaskowski, dyrektor zarządzający Volkswagen Leasing oraz Paweł Piórkowski, prezes Hertz (Motorent).

Grzegorz Szymański, nowy prezes PZWLP, ukończył Wydział Finansów i Bankowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada również tytuł Executive MBA Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Illinois. Od połowy grudnia 2014 r. jest prezesem zarządu firmy Arval Polska.

Poza zarządem członkowie PZWLP wybrali również Komisję Rewizyjną Związku, która będzie funkcjonować w nowej kadencji. W jej skład ponownie weszli Hubert Laszczyk, prezes firmy Express, Dariusz Tucharz, dyrektor Departamentu CFM w mLeasing oraz Marcin Nivette, prezes NFM.

Cały artykuł czytaj tutaj

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.