Grzegorz Strutyński w zarządzie HB Reavis Poland

Grzegorz Strutyński, dotychczasowy szef leasingu HB Reavis, został powołany na stanowisko członka zarządu oraz dyrektora handlowego spółki HB Reavis Poland.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Grzegorz Strutyński w zarządzie HB Reavis Poland

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

27 paź 2014 17:59


Od początku października Grzegorz Strutyński kieruje zespołem, który odpowiada za całość procesu leasingu powierzchni biurowych HB Reavis, począwszy od przygotowania strategii najmu, poprzez negocjowanie jego warunków, aż po końcową fazę komercjalizacji.

Czytaj też: Zacharias Piperidis nowym prezesem T-Mobile Polska. Nagła zmiana w zarządzie

Do jego zadań należy również przygotowanie i koordynacja planu komunikacji reklamowo-marketingowej i PR dla wszystkich inwestycji dewelopera w Polsce.

- Grzegorza wyróżnia nie tylko bogate doświadczenie, ale również wyjątkowe kompetencje. Jestem przekonany, że objęcie przez niego funkcji dyrektora handlowego oraz członka zarządu pozwoli nam jeszcze lepiej i bardziej efektywnie realizować przyjętą strategię - podkreśla Stanislav Frnka, prezes zarządu HB Reavis Poland.

Czytaj też: Maciej Pilipiuk: Pracę pilota porównałbym do pracy osoby zarządzającej zespołem

Grzegorz Strutyński pracuje w branży nieruchomości od ponad 15 lat. Przed dołączeniem do HB Reavis pełnił funkcję dyrektora zarządzającego Skanska Property Hungary, a jeszcze wcześniej pracował jako leasing and marketing manager w Golub Polska oraz w dziale leasingu Colliers International. Jest absolwentem Politechniki Radomskiej.

Więcej czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.