×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Grzegorz Kądzielawski wiceprezesem Grupy Azoty

Specjalista od administracji, dr Grzegorz Kądzielawski, został wybrany przez radę nadzorczą Grupy Azoty do zarządu chemicznej spółki. Dotychczas nie miał on doświadczenia w biznesie chemicznym.

Grzegorz Kądzielawski wiceprezesem Grupy Azoty
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Grzegorz Kądzielawski w 2007 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie, Instytut Administracyjno – Ekonomiczny, specjalność: Administracja publiczna (studia I stopnia). Trzy lata później Wydział Prawa i Administracji, kierunek: Administracja (studia II stopnia) na Uniwersytecie Jagiellońskim.

W latach 2011 - 2017 doktorant na Wydziale Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, gdzie uzyskał stopień naukowy: doktor nauk prawnych.

Nowy wiceprezes w latach 2007-2014 był dyrektorem biura poselsko-senatorskiego (PiS). W okresie od 2011 do 2014 roku był pracownikiem dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie Instytut Administracyjno-Ekonomiczny. W latach 2014-2015 – dyrektor Biura Klubu Parlamentarnego Zjednoczona Prawica.

Kądzielawski był również członkiem rady programowej Polskie Radio w Warszawie RDC. Szefem gabinetu wiceprezesa Rady Ministrów, ministra nauki i szkolnictwa wyższego, Jarosława Gowina. Od 2016 roku jest członkiem i przewodniczący Rady Nadzorczej zakładów Górniczo-Metalowe Zębiec w Zębcu.

Od maja tego roku - ekspert europejskiego systemu akumulowania i przenoszenia osiągnięć w kształceniu i szkoleniu zawodowym (ECVET – European Credit System for Vocational Education and Training) w Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.

Od listopada 2015 roku radny województwa małopolskiego, przewodniczący Komisji ds. Innowacji i Nowoczesnych Technologii Sejmiku Województwa Małopolskie.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Grzegorz Kądzielawski wiceprezesem Grupy Azoty

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • jarek 2017-06-21 11:30:00

    dojarz od gowina będzie doił kolejną spółkę. potem będzie doił tarnów

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA