Grzegorz Dudziak nowym dyrektorem w BNP Paribas Real Estate

Grzegorz Dudziak został mianowany dyrektorem Działu Property Management na Region Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) w BNP Paribas Real Estate. To kolejny krok w kierunku realizacji jednego z najważniejszych punktów w strategii BNP Paribas Real Estate: zdobyciu silnej pozycji w tej części Europy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Grzegorz Dudziak nowym dyrektorem w BNP Paribas Real Estate

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

15 paź 2013 13:50


Grzegorz Dudziak posiada 26 lat doświadczenia w pracy na kierowniczych stanowiskach z czego prawie 20 lat spędził jako dyrektor zarządzający międzynarodowymi firmami handlowymi i z branży Real Estate lub ich kluczowymi departamentami. Zanim dołączył do BNP Paribas Real Estate Grzegorz pracował w firmie DTZ jako Strategic Head of Property Management w Regionie CEE.

Wcześniej, w latach 2003-2007 pełnił funkcję dyrektora zarządzającego i prezesa zarządu w spółce Donaldsons Poland. Od 1997 roku do 2002 był Dyrektorem Operacyjnym Hipermarketów w Ahold Poland, a przed rokiem 1997 pełnił przez 4 lata funkcję Dyrektora Zarządzającego w spółce Mirja Fleischexport Gmbh mieszczącej się w Duisburgu, w Niemczech.

Grzegorz Dudziak jest członkiem Królewskiego Instytutu Rzeczoznawców Majątkowych (RICS). Jest także aktywnym członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych (PRCH) oraz Międzynarodowej Rady Centrów Handlowych (ICSC). Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, na którym ukończył ekonomię ze specjalizacją: finanse i planowanie. Grzegorz Dudziak posiada licencję zarządcy nieruchomości. Jego zawodową specjalizacją jest property management z elementami asset management.

- Rozwój Działu Property Management pod kierownictwem Grzegorza Dudziaka w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej jest istotnym elementem w budowie naszych struktur. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług dla naszych klientów, co przekłada się na maksymalizację wartości ich przedsięwzięć. Grzegorz zarządzać będzie zespołami w 4 krajach Regionu CEE, co obejmuje Polskę, Czechy, Węgry i Rumunię - mówi Patrick Delcol, Chief Executive Officer w BNP Paribas Real Estate odpowiedzialny za Europę Środkowo-Wschodnią.

Dział Property Management firmy BNP Paribas Real Estate świadczy usługi na terenie 14 krajów (w ponad 50 miastach). BNP Paribas Real Estate zarządza obecnie ponad 34 milionami metrów kwadratowych. W tej linii biznesowej pracuje blisko 850 osób.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.