×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Grzegorz Domagała w radzie nadzorczej Polwaksu

Grzegorz Domagała został dokooptowany do rady nadzorczej chemicznej spółki. W poprzednim tygodniu z zasiadania w radzie spółki zrezygnował Piotr Nadolski, który jako przyczynę tej decyzji podał względy osobiste.

Grzegorz Domagała w radzie nadzorczej Polwaksu
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Grzegorz Domagała jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie, Wydział Zarządzania i Marketingu, Kierunek: Zarządzanie Finansami.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w roku 1992 prowadząc samodzielną działalność gospodarczą, następnie w latach 1994-1999 pracując w Biurze Maklerskim BRE BROKERS. Od 1995 roku posiada licencję maklera papierów wartościowych.

Nowy członek rady od roku 2000 pracował w Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. gdzie w latach 2000-2007 pełnił funkcję zastępcy dyrektora Departamentu Sprzedaży Instytucjonalnej. Od 2008 roku do marca 2017 roku był dyrektorem Departamentu Rynków Kapitałowych Domu Inwestycyjnego BRE Banku S.A.

Według Polwaksu: ponad dwadzieścia lat pracy w podmiocie maklerskim z Grupy mBanku pozwoliło na pozyskanie unikatowego doświadczenia zawodowego. Dzięki niemu, m.in. z powodzeniem brał udział w realizacji wielu pierwotnych oraz wtórnych ofert publicznych w transzach kierowanych do krajowych i zagranicznych inwestorów instytucjonalnych.

Domagała zasiadał w Radach Nadzorczych trzech spółek giełdowych, tj. w roku 2007 pełnił funkcję członka Rady Nadzorczej w NFI Fortuna S.A., w roku 2013 był członkiem Rady Nadzorczej Atende S.A., natomiast w latach 2011-2016 pełnił funkcję członka Rady Nadzorczej ATM S.A.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Grzegorz Domagała w radzie nadzorczej Polwaksu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA