Giełda Papierów Wartościowych: Paweł Dziekoński wiceprezesem. Jest zgoda KNF

6
Giełda Papierów Wartościowych: Paweł Dziekoński wiceprezesem. Jest zgoda KNF fot.linkedin.com
Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na objęcie przez Pawła Dziekońskiego funkcji wiceprezesa Giełdy Papierów Wartościowych - poinformowała giełda.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Giełda Papierów Wartościowych: Paweł Dziekoński wiceprezesem. Jest zgoda KNF

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/AT

19 kwi 2016 15:59


Dziekoński został powołany na wiceprezesa GPW przez radę nadzorczą giełdy w marcu.

Jak wynika z komunikatu, Paweł Dziekoński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończył studia magisterskie na kierunku finanse i bankowość oraz studia doktoranckie w Kolegium Gospodarki Światowej. Był dyrektorem Departamentu Produktów Kredytowych Deutsche Banku Polska SA i nadzorował działalność jednostek produktowych w obszarze bankowości hipotecznej, produktów klienta indywidualnego i instrumentów finansowych dla firm segmentu MŚP oraz MID-CAP - podaje komunikat.

Przed dołączeniem do zespołu Deutsche Banku, Paweł Dziekoński pełnił funkcję dyrektora wykonawczego w Kredyt Banku SA nadzorując działalność jednostek odpowiedzialnych za rozwój oferty kredytowej dla przedsiębiorstw i korporacji, finansowanie strukturalne oraz finansowanie nieruchomości komercyjnych. Zajmował także stanowisko dyrektora zespołu doradczego w Deloitte.

Był również, podaje komunikat, doradcą w kluczowych dla polskiego rynku finansowego projektach realizowanych dla NBP i KNF. Specjalizuje się w rozwoju instrumentów finansowych oraz w zagadnieniach regulacyjnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.