Gheorghe Marian Cristescu nowym prezesem Chopin Airport Development

Po pięciu latach rozwijania sieci Best Western w Polsce i krajach bałtyckich, Gheorghe Marian Cristescu podejmuje się nowego wyzwania. Zostaje prezesem Chopin Airport Development.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Gheorghe Marian Cristescu nowym prezesem Chopin Airport Development

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

18 kwi 2016 9:51


Rada Nadzorcza spółki Chopin Airport Development powołała nowego prezesa zarządu. Od 25 kwietnia będzie nim Gheorghe Marian Cristescu.

Nowy prezes został wyłoniony w wyniku ogłoszonego przez radę nadzorczą konkursu. Za kandydaturą Gheorghe M. Cristescu przemawiały m.in. zaprezentowana przez niego koncepcja rozwoju spółki oraz znajomość rynku hotelarskiego.

Gheorghe Marian Cristescu z hotelarstwem związany jest od 19 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach polskich i międzynarodowych. Branżę poznawał od strony operacyjnej i sprzedażowej. Przez 10 lat związany był z grupą hotelową Orbis, zajmując m.in. funkcję general managera w czterogwiazdkowym Hotelu Francuskim w Krakowie, regionalnego managera sprzedaży oraz krajowego dyrektora sprzedaży Orbisu.

W 2011 roku został powołany przez kierownictwo sieci Best Western na dyrektora sprzedaży na Polskę, a następnie objął stanowisko dyrektora na Polskę i kraje bałtyckie w ramach struktur Best Western International.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.