Geert Verbeeck nowym dyrektorem generalnym ArcelorMittal Poland

Geert Verbeeck został mianowany nowym dyrektorem generalnym ArcelorMittal Poland. Stanowisko obejmie 1 kwietnia 2015 roku. Zastąpi na tym stanowisku Manfreda Van Vlierberghe.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Geert Verbeeck nowym dyrektorem generalnym ArcelorMittal Poland

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

16 lut 2015 10:27


Dotychczasowy dyrektor generalny polskiej spółki - Manfred Van Vlierberghe, zostanie dyrektorem technologii w ArcelorMittal Europe – wyroby płaskie, część północna. Jego stanowisko obejmie Geert Verbeeck, którego bezpośrednim przełożonym będzie Sanjay Samaddar, prezes ArcelorMittal Poland.

Geert dołączył do grupy (do ówczesnego zakładu Sidmar) w 1989 roku, jako główny architekt oprogramowania. Był odpowiedzialny za kilka projektów IT w obszarze dostaw oraz produkcji w ArcelorMittal Gent, Tailor Steel Gent oraz w Bremie. Od roku 2000 do 2002 Gert pracował na stanowisku głównego architekta w Bremie.

Od 2002 do 2004 pracował na takim samym stanowisku w Gandawie, gdzie w 2004 roku awansował na szefa automatyki przemysłowej. W 2007 roku Geert został dyrektorem stalowni. Od 2014 roku pracował na stanowisku dyrektora zarządzającego częścią surowcową w ArcelorMittal Gent.

Geert uzyskał dyplom z zakresu inżynierii lądowej i wodnej oraz informatyki na Uniwersytecie Leuven w Belgii.

- Chcę serdecznie podziękować Manfredowi za jego wyjątkowy wkład w działalność ArcelorMittal Poland w ostatnich pięciu latach. Sprawił on, że nasze zakłady weszły na całkiem nowy poziom w zakresie doskonałości operacyjnej zarówno jeżeli chodzi o produkcję, jak i zrealizowane w tym czasie projekty inwestycyjne – powiedział Sanjay Samaddar, prezes zarządu ArcelorMittal Poland.

– Jednocześnie cieszę się na współpracę z Geertem, którego wiedza i doświadczenie w hutnictwie z całą pewnością stworzą naszym hutom i koksowniom nowe możliwości.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.