PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Gadomska-Gołąb i Kunkiel-Kryńska partnerami w Wierzbowski Eversheds Sutherland

  • Autor: AT
  • 4 lip 2017 7:44

Marta Gadomska-Gołąb i dr Aleksandra Kunkiel-Kryńska, współkierujące praktyką Consumer Product Compliance & Life Sciences, dołączyły do grona partnerów Wierzbowski Eversheds Sutherland.

Gadomska-Gołąb i Kunkiel-Kryńska partnerami w Wierzbowski Eversheds Sutherland
Adobe Stock
REKLAMA

Marta Gadomska-Gołąb jest radcą prawnym, od trzech lat kieruje w kancelarii praktyką Life Sciences. Jest ekspertem rekomendowanym w zakresie Life Sciences w rankingu Chambers Europe 2017. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie regulacyjnym, a także w zakresie odpowiedzialności za produkt, dystrybucji, relacji z konsumentami oraz reklamy, dla klientów z branży farmaceutycznej, RTV, AGD, FMCG, wyrobów tekstylnych, a także branży meblowej i kosmetycznej.

Zajmuje się również prawnymi aspektami wykorzystania nowych technologii w systemie ochrony zdrowia, w szczególności telemedycyną. Aktywnie działa na rzecz popularyzacji i rozwoju zagadnień medycyny personalizowanej, będąc członkiem organów Polskiej Kolacji Medycyny Personalizowanej. Regularnie występuje jako prelegentka na konferencjach poświęconych ww. tematyce. Jest również wykładowcą UJ. W kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland pracuje od 11 lat.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Marta Gadomska-Gołąb (fot.mat.pras.)
Marta Gadomska-Gołąb (fot.mat.pras.)

Dr Aleksandra Kunkiel-Kryńska jest radcą prawnym, specjalizuje się w prawie konsumenckim. Posiada szerokie doświadczenie w doradztwie dla krajowych i zagranicznych firm z branż RTV, AGD, FMCG, wyrobów tekstylnych, branży meblowej i kosmetycznej. Pracuje dla wiodących producentów, importerów, dystrybutorów i detalistów, zapewniając kompleksowe doradztwo prawne w zakresie szeroko rozumianego prawa konsumenckiego, w tym w zakresie bezpieczeństwa produktów, a także roszczeń konsumenckich i gwarancyjnych oraz prawa umów i prawa reklamy.

Jej doświadczenie zawodowe obejmuje również bieżącą obsługę spółek oraz realizację projektów dotyczących zamówień publicznych. W 2012 roku obroniła pracę doktorską w zakresie europejskiego prawa konsumenckiego w Instytucie Nauk Prawnych PAN. Regularnie występuje jako prelegentka na konferencjach, prowadzi też autorskie szkolenia dotyczące prawa konsumenckiego, jest również autorem licznych publikacji na ten temat. Z kancelarią związana jest od 11 lat.

Aleksandra Kunkiel-Kryńska (fot.mat.pras.)
Aleksandra Kunkiel-Kryńska (fot.mat.pras.)

Obie prawniczki stoją na czele nowo utworzonej praktyki Consumer Product Compliance & Life Sciences.

Grono partnerów Wierzbowski Eversheds Sutherland liczy aktualnie 12 prawników.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Gadomska-Gołąb i Kunkiel-Kryńska partnerami w Wierzbowski Eversheds Sutherland

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA