PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Fuzja Intrum Justitia i Lindorff. Krzysztof Krauze dyrektorem połączonych firm

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 11 wrz 2017 11:48

W czerwcu 2017 r. połączenie szwedzkiej grupy Intrum Justitia oraz norweskiego podmiotu Lindorff stało się faktem. Dyrektorem zarządzającym w Polsce został Krzysztof Krauze.

Fuzja Intrum Justitia i Lindorff. Krzysztof Krauze dyrektorem połączonych firm
Adobe Stock
REKLAMA

Giganci rynku zarządzania wierzytelnościami zapowiadają, że fuzja zapewni im pozycję lidera oraz największej światowej firmy świadczącej usługi windykacyjne. Zarząd połączonych firm ogłosił dyrektora zarządzającego w Polsce. Został nim Krzysztof Krauze, dotychczasowy prezes polskiego oddziału Intrum Justitia, z firmą związany od 15 lat.

Intrum Justitia i Lindorff to kluczowi gracze na europejskim rynku zarządzania wierzytelnościami. Obydwie grupy mają bogate, ponadstuletnie doświadczenie zdobyte na rynkach globalnych oraz lokalnych. Nowa firma będzie obecna na 23 rynkach w całej Europie z zespołem liczącym ponad 8 000 profesjonalnych i zaangażowanych pracowników. Na czele polskiego oddziału stanie Krzysztof Krauze, dotychczasowy prezes Intrum Justitia w Polsce.

– Cieszę się, że zostałem poproszony o kontynuowanie podróży, której celem jest osiągnięcie pozycji lidera branży zarządzania wierzytelnościami w Polsce, jak i na całym świecie. Chcemy świadczyć jeszcze lepiej dopasowane i kompleksowe usługi dla naszych klientów, a także w dalszym ciągu podnosić normy etyczne w biznesie – mówi Krzysztof Krauze, dyrektor zarządzający w Polsce.

Nowy podmiot będzie zatrudniać w naszym kraju blisko 850 osób i obsługiwać ponad 600 klientów korporacyjnych z wielu sektorów biznesu.

– Fuzja Intrum Justitia z Lindorff to nie tylko wspólne doświadczenie i praca, ale również wyjątkowe połączenie wartości. Lindorff to profesjonalizm, zaangażowanie, zorientowanie na klienta oraz na wynik. Natomiast Intrum Justitia od zawsze podkreślała, że rozumie ludzi, wiedzę przekłada na innowacje i podejmuje wyzwania. Wierzę, że połączenie tych dwóch obszarów w jeden to klucz do sukcesu – dodaje Krauze.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Fuzja Intrum Justitia i Lindorff. Krzysztof Krauze dyrektorem połączonych firm

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA