×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Frederic Guichard nowym prezesem Żywiec Zdrój

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 15 lis 2017 13:37

Frederic Guichard objął stanowisko prezesa marki Żywiec Zdrój. Rolą nowego prezesa będzie dalszy rozwój lidera rynku wód butelkowanych i realizacja misji Żywiec Zdrój.

Frederic Guichard nowym prezesem Żywiec Zdrój
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Frederic Guichard zastąpił Fabrizio Gavelliego, który objął stanowisko dyrektora generalnego w Nutricia w Mediolanie.

- Objęcie funkcji prezesa w firmie cieszącej się pozycją lidera na rynku wód butelkowanych to z jednej strony powód do dumy, a z drugiej silne poczucie obowiązku. Czuję ogromną odpowiedzialność, stając na czele organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej, która może pochwalić się wizerunkiem najbardziej odpowiedzialnej firmy w Polsce. Jestem pod ogromnym wrażeniem wieloletniego i konsekwentnego społecznego zaangażowania Żywiec Zdrój zarówno w obszarze ochrony zasobów wodnych w Polsce, jak i kształtowania zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci oraz dorosłych. Chcę być częścią dalszego rozwoju wszystkich inicjatyw – mówi Frederic Guichard, prezes firmy Żywiec Zdrój.

Guichard ma 20 lat doświadczenia w sektorze FMCG i marek premium, w marketingu i rozwoju rynków eksportowych. Pracę w Danone zaczynał od obszaru produkty mleczne, gdzie pracował od 1999 roku. W branży wód butelkowanych działa od 2009 roku – karierę w tym segmencie rozpoczął jako dyrektor marketingu w Evian Volvic, następnie pełnił funkcję dyrektora marketingu w Danone we Francji, by w 2014 roku powrócić do Evian Volvic jako dyrektor generalny na region Azji i Pacyfiku.

Następnie objął stanowisko dyrektora generalnego w Evian Volvic International. Ukończył studia inżynierskie w Ecole Nationale Superieure d'Arts et Metiers oraz marketing i komunikację w Ecole Supérieure de Commerce w Paryżu.

Frederic Guichard objął stanowisko prezesa zarządu Żywiec Zdrój 1 października 2017 roku. Dotychczasowy prezes zarządu Fabrizio Gavelli pełnił tę funkcję od kwietnia 2014 roku.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Frederic Guichard nowym prezesem Żywiec Zdrój

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA