Frantisek Siling dyrektorem generalnym Air France KLM w Polsce

Frantisek Siling, dotychczasowy dyrektor generalny Air France KLM w Czechach i na Słowacji objął stanowisko dyrektora generalnego i sprzedaży Air France KLM w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Frantisek Siling dyrektorem generalnym Air France KLM w Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

12 maj 2016 11:35


Siling zastąpił w Polsce dotychczasową dyrektor generalną Chloé Marchand, która podejmie nowe wyzwania zawodowe w paryskiej centrali Air France KLM.

Frantisek Siling ma wieloletnie doświadczenie zawodowe, głównie w obszarze marketingu i sprzedaży zarówno w lokalnych firmach, jak i międzynarodowych korporacjach, jak np. CPC Foods, Eurotel czy Panasonic.

Do KLM dołączył w 1997 r., gdzie na stanowisku Key Account Manager odpowiadał za obsługę klientów korporacyjnych i biur podróży. W 2000 r. objął posadę Country Managera KLM Republiki Czeskiej, by pięć lat później, krótko po połączeniu linii Air France z KLM, awansować na Country Managera Air France KLM w Czechach i na Słowacji.

Od 2010 r. odpowiadał także kompleksowo za działania marketingowe i sprzedaż największego partnera Air France KLM – linii Delta Air Lines na rynkach czeskim i słowackim. Franciszek Siling jest absolwentem Politechniki Czeskiej w Pradze.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.