Frédéric Faroche nowym prezesem Veolii

Frédéric Faroche zastąpił Gérarda Bourlanda na stanowisku prezesa zarządu i dyrektora generalnego Veolii w Polsce. Nowo powołanym wiceprezesem zarządu jest Fabien Ferrer. Gérard Bourland odpowiada teraz za biznes energetyczny Veolii w Europie środkowej i wschodniej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Frédéric Faroche nowym prezesem Veolii

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl/AT

wnp.pl

17 kwi 2018 7:07


Gérard Bourland pełnił funkcję prezesa Veolii w Polsce od 2013 r. Jak podkreśla firma, w tym czasie wprowadził wiele nowatorskich, efektywnych rozwiązań technicznych oraz przyjaznych dla środowiska i odbiorców ciepła systemowego wytwarzanego przez Veolię. Jednym z tych rozwiązań jest unikatowa w Europie „Inteligentna warszawska sieć ciepłownicza” oddana do użytku w ub. roku. To dobre podsumowanie 20-letniej obecności Grupy Veolia w Polsce.

Frédéric Faroche jest związany z Veolią od 1994 roku i posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie
w sektorze energetycznym. Piastował funkcje kierownicze w spółkach Veolii w Polsce, Bułgarii, Rumunii, Czechach i na Litwie. Przez ostatnie pięć lat pełnił funkcję dyrektora generalnego Veolii w Bułgarii.

Fabien Ferrer, nowy wiceprezes zarządu, związany jest z Veolią od 1998 roku. W latach 2004-2014 pełnił funkcję dyrektora finansowego Veolii w Polsce. Przez ostatnie trzy lata pełnił funkcję dyrektora finansowego w dziale Energy Business w Veolii, w Pradze.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.