PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Filip Puchalski w zarządzie Anwimu

  • Gabriel Paździor
    GP
  • 1 paź 2019 15:05

1 października zarząd firmy Anwim został poszerzony o nowego członka. Do zarządu dołączył Filip Puchalski. Będzie odpowiadał za obszar zarządzania operacyjnego siecią stacji paliw Moya w zakresie zarówno stacji własnych i franczyzowych.

Filip Puchalski w zarządzie Anwimu
Filip Puchalski (fot. materiały prasowe)
REKLAMA

- W świetle planowanego rozwoju sieci stacji paliw Moya i wyzwań, które stoją przed nami, konieczna jest reorganizacja wewnętrznego funkcjonowania firmy tak, by usprawnić naszą pracę, a co za tym idzie zapewnić realizację ambitnych celów - mówi Rafał Pietrasina, prezes Anwimu. - Zmiana, którą wprowadzamy od 1. października 2019 r. ma polepszyć efektywność codziennej pracy operacyjnej, wzajemnej komunikacji oraz wzmocnić kwestie odpowiedzialności i umocowania decyzyjnego w ramach działań podejmowanych w poszczególnych obszarach naszej firmy.

Sieć Moya składa się obecnie z ponad 220 obiektów rozmieszczonych przy głównych szlakach komunikacyjnych na terenie całej Polski. Do końca bieżącego roku firma zakłada powiększenie sieci do około 250 stacji, a do 2023 r. do minimum 350 stacji paliw.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Dynamiczny wzrost wymusił na naszej spółce wdrożenie zmian organizacyjnych - mówi Filip Puchalski, - które pozwolą nam lepiej dostosować się do wymagań rynku. Cieszę się, że już od pięciu lat mogę aktywnie uczestniczyć w rozwoju spółki. Przez ten czas stawaliśmy przed wieloma wyzwaniami. Konsekwencja w działaniu i ciągłe doskonalenie pozwoliły nam osiągnąć status jednej z dynamiczniej rozwijających się polskich firm. Praca w charakterze członka zarządu jest dla mnie wielkim wyróżnieniem i zobowiązaniem wobec partnerów biznesowych, klientów, firmy, jak i pracowników.

Filip Puchalski pracę w spółce Anwim rozpoczął w październiku 2014 r. na stanowisku kierownika projektu ds. stacji automatycznych. Następnie został mianowany zastępcą, a później kierownikiem działu ekspansji. Kolejnym szczeblem w karierze Filipa Puchalskiego było objęcie stanowiska kierownika działu rozwoju. Obecnie jest dyrektorem ds. operacyjnych w randze członka zarządu.

Wcześniejsze doświadczenia zawodowe zdobywał w działach marketingu SWPS i Columna Medica. Tuż przed dołączeniem do Anwim obejmował stanowisko sekretarza generalnego Polskiego Związku Triathlonu.

Jest absolwentem studiów licencjackich z politologii, magisterskich z socjologii oraz podyplomowych z zakresu PR, reklamy i komunikacji wizerunkowej.

Obecnie zarząd spółki Anwim składa się z czterech członków: Rafała Pietrasiny, prezesa zarządu, Pawła Grzywaczewskiego, dyrektora ds. sprzedaży i rozwoju sieci Moya, Zbigniewa Łapińskiego, dyrektora ds. zaopatrzenia, logistyki i klientów kluczowych oraz Filipa Puchalskiego, dyrektora ds. operacyjnych.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Filip Puchalski w zarządzie Anwimu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA