PARTNERZY PORTALU

Fibakiewicz zastąpi Klickiego na stanowisku prezesa Kolportera

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 13 gru 2016 9:15

• Prezes Kolportera Krzysztof Klicki podjął decyzję o rezygnacji z funkcji prezesa spółki z dniem 31 grudnia 2016 r.
• Jego miejsce zajmie Grzegorz Fibakiewicz, dotychczasowy wiceprezes Kolportera, zarządzający Departamentem Dystrybucji Prasy.

Fibakiewicz zastąpi Klickiego na stanowisku prezesa Kolportera
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

- Po 26 latach zarządzania Kolporterem podjąłem decyzję o przekazaniu funkcji prezesa Grzegorzowi Fibakiewiczowi, który wspólnie ze mną, od początku, budował obecną pozycję spółki. Decyzja ta jest dla mnie naturalnym etapem rozwoju Kolportera, przekazanie sterów spółki w odpowiednie ręce planowałem już od dłuższego czasu. Uznałem, że przejęcie tych obowiązków przez tak doświadczonego menadżera jak Grzegorz Fibakiewicz wpłynie pozytywnie na dalszą działalność Kolportera i umocni jego pozycję - poinformował Krzysztof Klicki w oświadczeniu.

Jak dodał obecna pozycja rynkowa Kolportera, który jest niekwestionowanym liderem branżowym, gwarantuje firmie dużą stabilność, ale niesie ze sobą określone wymagania co do zarządzania.

- Kierowanie tak dużą spółką, jak Kolporter wymaga niezwykle intensywnej, codziennej pracy i praktycznie uniemożliwia aktywność na innych polach biznesowych. To właśnie skłoniło mnie do podjęcia wspomnianej decyzji - napisał Klicki.

Klicki chce obecnie skoncentrować się na zarządzaniu aktywami i nowymi projektami inwestycyjnymi.

Krzysztof Klicki zrezygnował z funkcji prezesa Kolportera (fot.mat.pras.)
Krzysztof Klicki zrezygnował z funkcji prezesa Kolportera (fot.mat.pras.)

 - Oprócz Kolportera jestem właścicielem innych spółek, które obecnie również znajdują się na etapie dynamicznego rozwoju i moje zaangażowanie – jako właściciela – w ich działalność jest bardzo pożądane. Przykładowo – spółka developerska Condite rozpoczyna właśnie jedną z największych w ostatnich latach inwestycji mieszkaniowych w Kielcach - poinformował.

Jak podkreślił, jest przekonany, że zostawia Kolportera w dobrych rękach.  Klicki podziękował swoim wszystkim współpracownikom i pracownikom oraz całemu zespołowi Kolportera "za wyjątkowe 26 lat".

- Zawsze podkreślałem i będę podkreślał, że zespół, który udało mi się zbudować jest dla mnie największym powodem do satysfakcji - napisał Klicki w oświadczeniu .

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Fibakiewicz zastąpi Klickiego na stanowisku prezesa Kolportera

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA