Ewa Wesoły nową szefową Teleperformance Germany

Ewa Wesoły jest nową szefową Teleperformance Germany w Katowicach. Będzie odpowiadać za stworzenie struktur i zespołu polskiego oddziału Teleperformance Germany. Pierwszym wyzwaniem będzie rekrutacja nowych pracowników.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ewa Wesoły nową szefową Teleperformance Germany

PODZIEL SIĘ


Autor: jo

27 paź 2014 13:18


Ewa Wesoły, która posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży obsługi klienta, została szefową Teleperformance Germany w Katowicach. Będzie odpowiadać za stworzenie struktur i zespołu polskiego oddziału Teleperformance Germany, będącego częścią Grupy Teleperformance - światowego lidera rynku usług outsourcingu w zakresie zarządzania relacjami z klientami.

Czytaj też: Masowe rekrutacje w SSC/BPO: co sprawia rekruterom największe trudności i jak się z nimi uporać?

Przed dołączeniem do TPG Ewa Wesoły pełniła funkcję dyrektora ogólnopolskiego biura obsługi klientów w UPC Polska liczącego kilkuset pracowników. Wdrażała strategię firmy w zakresie obsługi klienta ze szczególnym uwzględnieniem budowania pozytywnych doświadczeń oraz satysfakcji osób korzystających z usług operatora.

- Cieszę się na nowe wyzwania związane z moim zaangażowaniem w otwarcie centrum Teleperformance Germany w Katowicach, które docelowo zaoferuje 250 pracownikom komfortowe miejsca pracy oraz możliwości rozwoju. Pierwszym z wyzwań będzie przeprowadzenie rekrutacji osób, które z pasją i zaangażowaniem podejmą się budowy od podstaw oddziału w Katowicach. To wielka szansa dla nich na zrobienie kariery w międzynarodowej firmie. W większości przypadków rynek oferuje pracę w ramach ugruntowanych już struktur i zespołów, gdzie bardzo trudno jest awansować. W nowopowstającym katowickim oddziale TPG pracownicy będą mieli niepowtarzalną szansę na własny wkład w sukces całej organizacji, możliwości rozwoju, a w przyszłości awansu. Dla osób dobrze znających język niemiecki to dodatkowo szansa na jego doskonalenie - mówi Ewa Wesoły, contact center manager TPG w Katowicach.

Czytaj też: Teleperformance Germany otwiera centrum usług w Katowicach. Zatrudni 250 osób

TPG w Katowicach właśnie oficjalnie odebrał nowe biuro, w którym rozpoczną się finalne prace adaptacyjne, aby w ciągu najbliższych tygodni było ono w pełni gotowe na przyjęcie pracowników obsługujących pierwszych klientów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.