Ewa Szmidt-Belcarz nowym prezesem spółki Empik

W dniu 2 lutego 2015 r. Ewa Szmidt-Belcarz obejmie funkcję prezesa Empik. Zastąpi na tym stanowisku Olafa Szymanowskiego, który zakończył współpracę ze spółką i grupą Empik Media & Fashion.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ewa Szmidt-Belcarz nowym prezesem spółki Empik

PODZIEL SIĘ


Autor: portalspozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

26 sty 2015 14:56


Ewa Szmidt-Belcarz stanie na czele spółki Empik z misją sfinalizowania prowadzonych od pewnego czasu zmian modelu biznesowego firmy.

Zanim dołączyła do spółki Empik, Ewa Szmidt-Belcarz zajmowała stanowisko Partnera w McKinsey & Company, gdzie kierowała Pionem Sprzedaży Detalicznej i Dóbr Konsumenckich, z sukcesem doradzając wielu firmom w kształtowaniu strategii marketingowo-sprzedażowej, poprawie efektywności operacyjnej oraz w programach transformacji w Polsce i regionie.

Ewa Szmidt-Belcarz została awansowana na stanowisko globalnego Partnera w McKinsey & Company, jako pierwsza kobieta w historii polskiego biura firmy. Wcześniej zajmowała różne stanowiska w pionach marketingu firm działających na rynku dóbr konsumenckich w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Ewa Szmidt-Belcarz posiada podwójny dyplom magistra Wydziału Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz CEMS Master in International Management ze Szkoły Głównej Handlowej oraz London School of Economics, jak również dyplom MBA renomowanej uczelni INSEAD we Francji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.