Ewa Szafrańska-Mądry dyrektorem zarządzającym w Balmain Asset Management CEE

Ewa Szafrańska-Mądry objęła stanowisko dyrektora zarządzającego w warszawskim biurze Balmain Asset Management CEE.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ewa Szafrańska-Mądry dyrektorem zarządzającym w Balmain Asset Management CEE

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews

Property News

3 wrz 2014 7:21


Ewa Szafrańska-Mądry jako nowa dyrektor zarządzająca będzie odpowiadała za rozwój portfela nieruchomościowego spółki na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, poprzez rozwijanie istniejących i nowych obszarów biznesu, włączając w to nabywanie nieruchomości, rozwijanie wachlarza usług świadczonych przez firmę w zakresie kompleksowego zarządzania aktywami, nieruchomościami oraz procesem deweloperskim przy realizacji nowych inwestycji.

W zakres jej obowiązków wchodzić będzie także nadzór nad stroną administracyjno-organizacyjną firmy w regionie CEE.

- Cieszę się, że dołączam do zespołu Balmain, który z powodzeniem realizuje kolejne projekty w Polsce, rozbudowuje swój portfel zarządzanych nieruchomości i wkrótce zamierza rozszerzyć zakres swojej działalności na inne kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Tak bogate doświadczenie firmy pozwala na stworzenie profesjonalnej, dojrzałej oferty, w której stawia się na kompleksową obsługę w zakresie: zarządzania aktywami, nieruchomościami, prowadzenia projektów deweloperskich i wynajmu powierzchni komercyjnych - mówi Ewa Szafrańska-Mądry.

Przez ostatnie 7 lat Ewa Szafrańska-Mądry zajmowała stanowisko dyrektora zarządzającego w grupie funduszy inwestycyjnych Grupa Azora. Wcześniej zajmowała stanowiska dyrektora ds. rozwoju w Apsys Polska i menedżera projektu w TK Development i Carrefour Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.