Ewa Łuniewska prezesem ING Lease

Rada nadzorcza ING Lease mianowała Ewę Łuniewską na stanowisko prezesa. Zastąpiła ona poprzedniego prezesa, Marcina Kościńskiego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ewa Łuniewska prezesem ING Lease

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

5 sty 2016 16:09


- Witam na stanowisku prezesa zarządu ING Lease Ewę Łuniewską, która przez wiele lat uczestniczyła w budowaniu silnej pozycji ING Banku Śląskiego na polskim rynku. Wierzę, że w nowej roli z sukcesem wykorzysta cechujące ją wyczucie biznesowe, umiejętność tworzenia dobrych i trwałych relacji oraz otwartość na nowe wyzwania - powiedział Michał Bolesławski, przewodniczący rady nadzorczej ING Lease.

Ewa Łuniewska jest związana z grupą ING od 25 lat. Na początku kariery zawodowej odpowiadała za bankowość korporacyjną, finansowanie strukturyzowane oraz dłużne rynki kapitałowe w oddziale ING Bank N.V. w Warszawie.

W 2001 roku została powołana na stanowisko dyrektora departamentu klientów strategicznych w ING Banku Śląskim. Od 2006 roku jako dyrektor w pionie korporacyjnej sieci sprzedaży odpowiadała za doskonalenie oferty produktów bankowych dla klientów korporacyjnych, a także rozwój przeznaczonych dla nich kanałów internetowych i mobilnych.

Ewa Łuniewska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Marcin Kościński, dotychczasowy prezes ING Lease, 1 stycznia 2016 r. objął stanowisko dyrektora odpowiedzialnego za korporacyjną sieć sprzedaży w ING Banku Śląskim. Rada nadzorcza wyraziła podziękowania Marcinowi Kościńskiemu za jego pracę i wkład w rozwijaniu spółki i realizowaniu strategii wzrostu udziału w rynku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.