×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Erik Drukker w zarządzie BNP Paribas Real Estate

Erik Drukker został członkiem zarządu w polskiej i czeskiej spółce BNP Paribas Real Estate. Nową funkcję objął na przełomie listopada i grudnia.

Erik Drukker w zarządzie BNP Paribas Real Estate
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Nowe stanowisko jest wynikiem objęcia nadzoru za coraz większy zakres odpowiedzialności za nowe obszary działalności w BNP Paribas Real Estate Poland oraz BNP Paribas Real Estate Czech Republic. Erik Drukker jest odpowiedzialny za kontakt z kluczowymi klientami i partnerami biznesowymi, przy ścisłej współpracy z innymi członkami zarządu obu spółek. Jednocześnie Erik nadal będzie piastować funkcję dyrektora zarządzającego w Działach Wynajmu i Wycen na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, odpowiadając za bieżące projekty oraz ewaluację działań całego zespołu.

- Powołanie Erika Drukkera na stanowisko członka zarządu to kolejny etap intensywnego rozwoju naszej firmy. Jego wieloletnie doświadczenie w obszarze doradztwa i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na arenie krajowej oraz międzynarodowej, otwartość na innowacje, a także znajomość potrzeb i oczekiwań dużych klientów są kluczowe dla dalszego, dynamicznego wzrostu naszego biznesu w regionie CEE - mówi Marcin Klammer, prezes zarządu, BNP Paribas Real Estate w Europie Środkowo-Wschodniej.

Erik, w trakcie swojej 23-letniej kariery w Polsce pracował głównie w DTZ na stanowisku Zastępcy Dyrektora Zarządzającego oraz członka zarządu, gdzie do jego codziennych obowiązków należało również kierowanie liniami biznesowymi Wynajmu Powierzchni Biurowych i Przemysłowo-Magazynowych.

Reprezentował wielu deweloperów i klientów korporacyjnych w nabywaniu lub sprzedaży ich nieruchomości. Swoje bogate doświadczenie wykorzystuje wdrażając nowe usługi i rozwiązania na szybko zmieniającym się rynku w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Erik Drukker w zarządzie BNP Paribas Real Estate
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA