Eliza Dorosz-Panek nie będzie już rzecznikiem prasowym i kierownikiem działu PR Rossmann SDP

Eliza Dorosz-Panek przestaje pełnić funkcje rzecznika prasowego i kierownika działu PR Rossmann SDP. Pracowała w Rossmann SDP przeszło 6 lat.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Eliza Dorosz-Panek nie będzie już rzecznikiem prasowym i kierownikiem działu PR Rossmann SDP

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

27 mar 2015 11:28


Oprócz powyższych stanowisk pełniła również funkcję pełnomocnika zarządu ds. PR.

Wcześniej przez 10 lat była zatrudniona w Grupie Żywiec. Stanowisko objęła w 1998 roku, kiedy przeprowadzona została największa wówczas fuzja w branży spożywczej w Polsce – między Elbrewery a Żywiec S.A. Połączenie objęło cztery firmy zatrudniające ponad 5000 pracowników.

Eliza Dorosz-Panek zajmowała się przygotowaniem i wdrożeniem jednolitego systemu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Po zakończeniu tego etapu pracowała jako rzecznik prasowy oraz zajmowała się komunikacją zewnętrzną.

Do najważniejszych zrealizowanych przez nią projektów należą: Żywieckie Muzeum Humoru – program sponsoringowy dla marki Żywiec oraz Heineken Music Thirst – program PR promujący Heinekena poprzez muzykę klubową. Przed rozpoczęciem współpracy z Grupą Żywiec Eliza Dorosz-Panek przez trzy lata zajmowała się promocją nowoczesnych narzędzi zarządzania finansami publicznymi w programach finansowanych przez Unię Europejską i Rząd Stanów Zjednoczonych.

Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Jest laureatką nagród „Złota Strzała” i „Globe” (przyznana przez Marketing Agencies Association Worldwide za najlepszą kampanię wydarzeniową w 2003 r., Palm Beach, Stany Zjednoczone) za projekt Żywieckiego Muzeum Humoru. To pierwszy polski projekt BTL nagrodzony w konkursie tak wysokiej rangi.

Eliza Dorosz-Panek nie wypowiada się na temat swoich dalszych planów zawodowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.