Edward Puchała dyrektorem specjalistycznego szpitala w Opolu

Od 16 lipca dyrektorem Samodzielnego Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Opolu będzie Edward Puchała, który wygrał konkurs ogłoszony na to stanowisko. Zarząd Województwa zatwierdził rekomendację komisji konkursowej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Edward Puchała dyrektorem specjalistycznego szpitala w Opolu

PODZIEL SIĘ


Autor: AW

15 lip 2014 12:07


Po zatwierdzeniu przez Zarząd Województwa nowy dyrektor spotkał się z pracownikami szpitala. Wicemarszałek Roman Kolek wprowadzając Edwarda Puchałę do szpitala wyrażał nadzieję, że porozumienie nowego dyrektora z pracownikami ułatwi jego długoletnia praktyka jako ginekologa położnika, któremu nieobce jest funkcjonowanie szpitalnych oddziałów położniczych czy neonatologicznych.

- To jedyny szpital położniczy w Opolu i mam nadzieję, że wspólnie będziemy robić wszystko, by zapracować na jego wysoką pozycję. Komisja konkursowa uznała, że potrafię poprowadzić tę placówkę i wierzę, że z państwa pomocą sprostam temu zadaniu - mówił Edward Puchała na do pracowników szpitala na pierwszym spotkaniu.

Edward Puchała jest lekarzem, ginekologiem-położnikiem, ponad 20 lat był dyrektorem Szpitala Św. Jadwigi w Trzebnicy. Stanowisko dyrektora opolskiej placówki obejmie 16 lipca.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.