Dziwisz, Nowakowski i Szymik w zarządzie Zamet Industry

Zamet Industry powiększył skład zarządu do 3 osób. To element restrukturyzacji związanej z przejęciem grupy Fugo, z którą byli związani nowi członkowie zarządu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dziwisz, Nowakowski i Szymik w zarządzie Zamet Industry

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl (PIM)

wnp.pl

31 paź 2014 17:47


Rada nadzorcza Zamet Industry (firma przemysłowa zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych) podjęła decyzję o rozszerzeniu składu zarządu spółki do trzech osób. Nowo powołanymi członkami zarządu są osoby związane z przejętą niedawno przez TDJ (właściciela Zametu) grupą Fugo: Jarosław Dziwisz, dotychczas pełniący funkcję prezesa zarządu, dyrektora generalnego Fugo oraz Arkadiusz Nowakowski, dotąd członek zarządu i z-ca dyrektora generalnego tej spółki. Trzecią osobą jest Jan Szymik, pozostający niezmiennie prezesem zarządu Zametu.

Czytaj też: Tim Cook, prezes Apple: "Jestem dumny z bycia gejem"

To kolejny element szerszych zmian restrukturyzacyjnych, rozpoczętych po podpisaniu przez TDJ i Zamet Industry listu intencyjnego, w którym ustalono m.in., że Zamet Industry dokona przejęcia zakładu produkcyjnego Fugo w Koninie, skupiając się na dalszej współpracy z dotychczasowymi klientami tej spółki z sektorów offshore, dźwigowego, portowego oraz konstrukcji wielkogabarytowych.

Czytaj też: Coraz więcej polskich firm decyduje się na fuzje i przejęcia

Jarosław Dziwisz w całej grupie Zamet będzie odpowiadał za wdrażanie rozwiązań pozwalających optymalizować wykorzystanie mocy produkcyjnych grupy. Arkadiusz Nowakowski przejmie natomiast odpowiedzialność za wszelkie działania marketingowo-sprzedażowe grupy Zamet w sektorze usług offshore, dźwigowego, portowego i konstrukcji wielkogabarytowych.

Całość czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.