PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Dr Michał Chudzik awansuje w Medicover Polska

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 4 sty 2021 11:43

Od stycznia 2021 r. stanowisko dyrektora medycznego oraz członka zarządu w Medicover Polska objął dr Michał Chudzik. Jest autorem pierwszego w Polsce programu leczenia nagłego zgonu sercowego.

Dr Michał Chudzik awansuje w Medicover Polska
Michał Chudzik (fot. Medicover Polska)
REKLAMA

Dr Michał Chudzik dołączył do Medicover w grudniu 2019 r. obejmując stanowisko dyrektora działu zgodności i zarządzania ryzykiem medycznym oraz zastępcy dyrektora medycznego. W nowej roli będzie odpowiedzialny za transformację procesów pracy zespołów medycznych, a także dalsze podnoszenie standardów jakości, bezpieczeństwa i efektywności usług Medicover w Polsce.

Nowy dyrektor medyczny jest kardiologiem, internistą, ekspertem Medycyny Stylu Życia. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu placówkami medycznymi z sektora publicznego i prywatnego. Jest autorem wielu rozpraw naukowych, członkiem Komitetów Naukowych wielu europejskich kongresów kardiologicznych, wykładowcą akademickim w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Od sześciu lat współpracuje z Europejskim Towarzystwem Kardiologicznym. Jest autorem pierwszego w Polsce programu leczenia nagłego zgonu sercowego pt. „Nie pozwólmy choremu umrzeć po raz drugi” oraz inicjatorem i wykonawcą programu skoordynowanej opieki nad chorymi po COVID-19 z oceną powikłań sercowo-naczyniowych – „STOP-COVID”.

Na stanowisku zastąpi prof. Bożenę Walewska-Zielecką, która pozostaje w organizacji jako członek rady naukowej Medicover i doradca zarządu ds. medycznych dla oddziałów medycznych Medicover Healthcare Services.

- Objęcie przeze mnie stanowiska dyrektora medycznego ma dla mnie dodatkowo wymiar symboliczny. Będę bowiem kontynuował pracę prof. Bożeny Walewskiej-Zieleckiej, która przez ostatnie 25 lat miała niebagatelny wkład w rozwój firmy, a jako wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zdążyła wychować w naszym kraju całe pokolenie pracowników ochrony zdrowia - mówi dr Michał Chudzik.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Dr Michał Chudzik awansuje w Medicover Polska

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA