Dorota Osiecka dyrektorem w Cooliers International

Do utworzonego niedawno działu Workplace Innovation firmy Colliers International dołączyła Dorota Osiecka, obejmując stanowisko dyrektora. Wspólnie z Sylwią Pędzińską, szefem działu, zajmie się tworzeniem strategii środowiska pracy oraz doradztwem w zakresie zarządzania zmianą.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dorota Osiecka dyrektorem w Cooliers International

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

12 maj 2016 11:40


Dorota posiada ponad 12 lat doświadczenia w konsultingu, prowadzeniu projektów strategicznych i zarządzaniu zmianą. Od 2008 r. specjalizuje się w obszarze workplace strategy. Początkowo zajmowała się wdrażaniem rozwiązań z zakresu workplace innovation w Londynie, jako Senior Strategy Consultant w DEGW London, a od 2012 r. działa na polskim rynku.

Dorota ma bogatą wiedzę na temat optymalizacji funkcjonalnej środowiska pracy i narzędzi, umożliwiających badanie i analizę potrzeb organizacji. Jej atutem jest praktyczne doświadczenie zdobyte w trakcie wielu projektów prowadzonych w środowisku międzynarodowym oraz w Polsce.

— Wiele organizacji wciąż postrzega nieruchomości przede wszystkim jako pozycję kosztową. Tymczasem przestrzeń biurowa, czy też szerzej - środowisko pracy - jest potężnym narzędziem, które ma wymierny wpływ na wyniki finansowe firmy. Odpowiednio wykorzystując to narzędzie możemy wpływać na zaangażowanie i motywację pracowników, efektywność procesów biznesowych i obieg informacji oraz całościową kulturę organizacji — mówi Dorota Osiecka, dyrektor Workplace Innovation w Colliers International.

W trakcie swojej kariery w obszarze workplace Dorota była odpowiedzialna za prowadzenie strategicznych projektów dla klientów korporacyjnych, a także w sektorze publicznym i w edukacji. W procesie wdrażania innowacyjnych strategii środowiska pracy, rozwiązań typu flexible working oraz projektowania inspirujących i stymulujących środowisk pracy, Dorota wspierała między innymi firmy z sektora IT, konsultingu, telekomunikacji, bankowego, farmaceutycznego, BPO, FMCG oraz wielu innych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.