Dorota Mazur członkiem zarządu Havas Worldwide

1 stycznia 2016 roku Dorota Mazur dołączy do zarządu Havas Worldwide Group Poland jako partner zarządzający i obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego Havas Worldwide Warsaw.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dorota Mazur członkiem zarządu Havas Worldwide

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

30 lis 2015 18:10


− W ostatnich latach Havas Worldwide Group Poland przeszła głęboką restrukturyzację. Dziś potrzebujemy wzmocnić nasze kompetencje w obszarze reklamy, rozwijać organizację w modelu opartym na współpracy i obsługiwać klientów w najważniejszych kanałach komunikacji oraz w różnych dyscyplinach marketingowych – powiedział Christian de La Villehuchet, Chief Executive Officer Europe.

− Dlatego powierzamy Dorocie prowadzenie agencji reklamowej i zmieniamy model zarządzania na partnerski, w którym Dorota Mazur, Katarzyna Kamińska i Antoine Kolendowski jako partnerzy będą wspólnie odpowiadać za rozwój Havas Worldwide Group na rynku polskim − dodał.

Dorota Mazur zaznaczyła, że Havas Worldwide Group Poland reprezentuje prawdziwie zintegrowane podejście do komunikacji. Jej zdaniem nie dzieje się to tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce.

− Dziś zarówno firma, jak i rynek są w ciekawym momencie rozwoju, pełnym wyzwań, ale i konkretnych oczekiwań – powiedziała.

− Cieszymy się na przyjście Doroty i wzmocnienie kompetencji grupy w zakresie komunikacji reklamowej – skomentowała Katarzyna Kamińska, partner zarządzający Havas Worldwide Group Poland.

Antoine Kolendowski, partner zarządzający Havas Worldwide Group Poland oznajmij, że zamierzają wspólnie rozwijać ofertę opartą na synergii istniejących kompetencji

Dorota Mazur jest doświadczonym managerem w branży reklamowej. W swojej karierze współpracowała z wieloma klientami lokalnymi i międzynarodowymi.

Przez ostatnie lata zarządzała agencją reklamową G7 należącą do Leo Burnett Group. Wcześniej pracowała w agencjach  D’Arcy / DMDB oraz DougFaberFamily. W Havas Worldwide Group będzie odpowiedzialna za rozwój usług kreatywnych i strategicznych zarówno w kanale tradycyjnym, jak i online.

W ramach nowego podziału obowiązków w zarządzie Havas Worldwide Group Poland Katarzyna Kamińska skoncentruje się na dalszym rozwoju obszarów content marketingu, corporate i PR.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Marketingowiec 2016-01-24 23:40:35

To pewnie dlatego tzw. pozostali "partnerzy" zniknęli ze strony Havas? ;-) W końcu ktoś się zorientował, że z firmy został tylko szkielet bez żadnych kompetentnych pracowników i pozbył się nieudolnego tzw. "zarządu" :-) Niby lepiej późno niż wcale, ale teraz to już tylko zostało zgaszenie światła - przecież w Havas Polska nie ma już od dawna kim pracować, a Klientów da się policzyć na palcach jednej ręki (takich, którzy cokolwiek znaczą i mają projekty większe niż baner na WWW). Szkoda - z najlepszych spaść na dno. A wszystko dzięki dwójce z "zarządu", która tak długo ukrywała fakty, aż nic nie zostało. Dramat.