Dorota Beltrani dyrektorem ds. komercjalizacji w Grupie Napollo

Dorota Beltrani objęła stanowisko dyrektora ds. komercjalizacji w Grupie Napollo. Odpowiada za strategię komercjalizacji i jej implementację przez Dział Komercjalizacji we wszystkich projektach handlowych w portfolio Grupy oraz planowanych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dorota Beltrani dyrektorem ds. komercjalizacji w Grupie Napollo

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

7 kwi 2015 13:10


Dorota Beltrani związana jest z rynkiem nieruchomości komercyjnych od ponad 17 lat. Przez ostatnich sześć lat jako Lease & Asset Manager w Helical Poland Sp. z o.o. i EC Property Management Sp. z o.o. odpowiedzialna była za komercjalizację centrów handlowych: Turawa w Opolu, Europa Centralna w Gliwicach, a także rekomercjalizację i zarządzanie parkiem handlowym Młyn we Wrocławiu. Odpowiadała także za długofalową strategię wynajmu i funkcjonowania obiektów Helical, a także zarządzanie z ramienia inwestora.

Wcześniej związana była z ECE Projektmanagement oraz współpracowała z LC Corp (Arkady Wrocławskie) oraz RE Investment na stanowisku dyrektora ds. wynajmu i marketingu. W ECE Projektmanagement odpowiadała przede wszystkim za zarządzanie centrami handlowymi w Niemczech, a także przygotowywała analizy lokalizacji dla Galerii Krakowskiej, Galerii Bałtyckiej i Kaskady. W pierwszym projekcie ECE w Polsce - Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu - sprawowała przez 4 lata funkcję dyrektora centrum.

- Dołączam do zespołu Napollo w bardzo ważnym momencie. Firma pracuje nad intensywnym rozwojem formatu parków handlowych typu convenience oraz galerii w centrach małych i średnich miast. Bardzo istotna na etapie pozyskiwania nowych lokalizacji jest rzetelna analiza potencjału komercyjnego oraz długoterminowa perspektywa zarządcza danego obiektu handlowego. Tego typu doświadczenie i wiedza są moją domeną - podkreśla Dorota Beltrani.

- Obok zadań strategicznych i analitycznych, kierowany przeze mnie dział zarządza bieżącym procesem komercjalizacji w istniejących projektach handlowych firmy, a także w tych, których otwarcie planowane jest w najbliższej przyszłości - dodaje.

Dorota Beltrani jest absolwentką Finansów i Bankowości na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.