PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Dominika Bettman prezeską Forum Odpowiedzialnego Biznesu

  • Autor: AT
  • 29 cze 2017 10:15

Funkcję prezeski Forum Odpowiedzialnego Biznesu objęła Dominika Bettman. Na tym stanowisku zastąpiła Mirellę Panek-Owsiańską.

Dominika Bettman prezeską Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Dominika Bettman (fot.mat.prasowe)
REKLAMA

Nowa prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Dominika Bettman od 20 lat zarządza finansami w firmie Siemens, zajmując stanowisko prezeski ds. finansowych, CFO spółki. Firma Siemens jest partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Bettman nadzoruje projekty infrastrukturalne w energetyce i kolejnictwie.

Bettman to ekonomistka i finansistka. Absolwentka Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Advanced Management Program IESE w Barcelonie. Działa na rzecz etyki i społecznej odpowiedzialności biznesu oraz różnorodności, w tym zwiększenia udziału młodych w działaniu przedsiębiorstw i w życiu publicznym oraz aktywności kobiet w gospodarce.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Społeczna odpowiedzialność biznesu to wartość, która jest mi bliska od dawna nie tylko w myśleniu, ale i działaniu. Z Forum Odpowiedzialnego Biznesu współpracuję od kilku lat i jest to dla mnie zaszczyt, że od dziś moje zaangażowanie nabierze jeszcze większego znaczenia. Strategiczne zarządzanie największą i najdłużej działającą organizacją pozarządową w Polsce zajmującą się społeczną odpowiedzialnością biznesu to dla mnie ogromny zaszczyt, ale przede wszystkim zobowiązanie do reprezentacji organizacji w środowisku biznesu, jego otoczenia, a także reprezentacji wartości, którym służy Forum Odpowiedzialnego Biznesu i realizacji jego misji: inspirowania biznesu, który zmienia świat, łączenia ludzi, którzy zmieniają biznes, działania na rzecz zrównoważonego rozwoju - mówi na początku swojej kadencji Dominika Bettman, prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Dominika Bettman zastąpiła na stanowisku prezeski Forum Odpowiedzialnego Biznesu Mirellę Panek-Owsiańską. Panek-Owsiańska po 11 latach pełnienia tej funkcji zrezygnowała z kandydowania, choć do 2019 roku będzie nadal reprezentować FOB w Zarządzie CSR Europe.

- Dla mnie zarządzanie FOB-em było niezwykłą lekcją przywództwa, nauką współpracy międzysektorowej oraz ciągłym wyzwaniem do odkrywania i doskonalenia metod zarządzania. Patrząc na wszystkie publikacje, wydarzenia, spotkania, projekty, słuchając tego, co firmy mówią o FOB-ie, widząc, jak rozwijali się ludzie, którzy pracowali i pracują w organizacji – mam poczucie dużej satysfakcji i dobrze spełnionej misji. Dziękuję wszystkim ludziom, instytucjom i organizacjom, z którymi przez te lata współpracowałam. Przekazuję kolejnemu Zarządowi organizację stabilną, rozpoznawalną i nadal bardzo potrzebną w życiu publicznym – podsumowuje Mirella Panek-Owsiańska.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Dominika Bettman prezeską Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA