Dominika Bettman prezesem Siemens Polska

Dominika Bettman, dotychczasowa dyrektor finansowa Siemens Polska, w kwietniu obejmie stanowisko prezesa tej firmy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dominika Bettman prezesem Siemens Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

3 kwi 2018 16:14


Swoją nową funkcję Dominika Bettman będzie nadal łączyła z zadaniami prezeski Forum Odpowiedzialnego Biznesu, funkcji którą pełni społecznie od czerwca 2017 roku.

- Obowiązki w Siemens Polska, jak i w Forum Odpowiedzialnego Biznesu pragnę łączyć z misją działania na rzecz większego zaangażowania szefów firm w CSR i zrównoważony rozwój. Bez poparcia idei społecznej odpowiedzialności biznesu przez członków zarządów nie osiągniemy trwałego rozwoju - mówi Dominika Bettman, prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu, prezeska Siemens Polska.

Dominika Bettman od 20 lat zarządza finansami w firmie Siemens, zajmując stanowisko dyrektorki ds. finansowych. Ekonomistka, finansistka, absolwentka wydziału handlu zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Advanced Management Program IESE w Barcelonie. Działa na rzecz etyki i społecznej odpowiedzialności biznesu oraz różnorodności, w tym zwiększenia udziału młodych w działaniu przedsiębiorstw i w życiu publicznym oraz aktywności kobiet w gospodarce.

Czytaj więcej na WNP.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.