Dominik Libicki w radzie nadzorczej Ciechu

Były prezes Cyfrowego Polsatu, Dominik Libicki dołączył do rady nadzorczej spółki Ciech.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dominik Libicki w radzie nadzorczej Ciechu

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

7 mar 2016 21:49


Walne zgromadzenie chemicznej spółki, powołało w poniedziałek (7 marca) Dominika Libickiego w skład rady nadzorczej. Wcześniej rezygnację z pełnienia funkcji członka rady złożył Wojciech Stramski.

Dominik Libicki był jednym z czołowych menedżerów w biznesie Zygmunta Solorza-Żaka. W latach 2001-2015 pełnił funkcję prezesa zarządu spółki Cyfrowy Polsat. Był również wiceprezesem zarządu Polkomtela oraz zasiadał w radzie nadzorczej Telewizji Polsat. Przez blisko 15 lat konsekwentnie budował pozycję rynkową Cyfrowego Polsatu.

Z firmami Solorza jednak rozstał się w dość nieoczekiwany i nagły sposób. W październiku 2014 r., po kilkunastu latach pracy w Cyfrowym Polsacie, złożył rezygnację z funkcji prezesa tej firmy. Jak informował wówczas Cyfrowy Polsat, powodem rezygnacji była niezgodność stanowisk co do sposobów realizacji strategii grupy.

Teraz menedżer będzie rozwijał portfel nowoczesnych technologii w ramach Kulczyk Investment.

Więcej czytajcie na wnp.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

pola 2016-03-10 13:23:27

Do akurat dobry strzał. Kulczykowie łowią najlepszych, którzy sprawdzili się w biznesie. Dominik Libicki świetnie sobie radził jako szef Polsatu, twardy biznes to dla niego nie nowość