PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Despina Katsikakis dołączyła do zespołu Cushman & Wakefield

  • Autor: AT
  • 6 wrz 2017 7:29

Despina Katsikakis, specjalistka w dziedzinie wpływu miejsca pracy na wydajność przedsiębiorstw, dołączyła do zespołu Cushman & Wakefield.

Despina Katsikakis dołączyła do zespołu Cushman & Wakefield
Adobe Stock
REKLAMA

Od ponad 30 lat Despina Katsikakis odpowiada za innowacje, badania i wdrażanie nowatorskich sposobów organizacji miejsc pracy oraz pionierskich rozwiązań na rynku nieruchomości na całym świecie.

W ramach firmy Cushman & Wakefield Despina Katsikakis, obejmująca stanowisko Head of Occupier Business Performance, będzie służyć wiedzą na temat szybko zmieniających się warunków pracy oraz ich wpływu na zaangażowanie pracowników, ich wydajność oraz dobrostan (wellbeing). Czynniki te mają coraz większy wpływ na decyzje dotyczące najmu podejmowane przez czołowe korporacje, a dzięki szerokiej wiedzy i znajomości trendów w zakresie kształtowania środowiska pracy, Despina zapewni konieczne wsparcie nie tylko najemcom, ale – poprzez doradztwo w zakresie repozycjonowania nieruchomości w celu uzyskania maksymalnej efektywności – również właścicielom budynków.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W dotychczasowej karierze zawodowej Despina Katsikakis doradzała największym firmom świata, między innymi Google, Unilever, BP, GSK i Microsoft, wskazując najlepsze sposoby realizacji celów biznesowych dzięki reorganizacji miejsc pracy. Odegrała rolę przy opracowywaniu koncepcji i prowadzeniu badań dotyczących nowatorskich obiektów komercyjnych na całym świecie, w tym powstającego w londyńskim City innowacyjnego budynku biurowego TwentyTwo będącego pierwszą, dużą inwestycją w Europie z certyfikatem WELL o powierzchni ponad 120 tys. m kw.

- Wpływ miejsca pracy na wydajność firmy jest obecnie kluczowym czynnikiem zarówno dla najemców, jak i wynajmujących. Dzięki zatrudnieniu Despiny firma Cushman & Wakefield umacnia swoją pozycję wiodącej firmy doradczej świata w tym coraz istotniejszym obszarze działalności. Despina będzie współpracowała z naszymi klientami, aby poznać ich zmieniające się potrzeby i pomóc sformułować strategie na przyszłość - powiedział John Forrester, dyrektor generalny firmy Cushman & Wakefield w regionie EMEA.

- Cieszymy się, że wobec globalnego charakteru aktualnych wyzwań i szans na czele działu odpowiedzialnego za tę sferę naszej działalności staje tak wybitna specjalistka. Poprawa wydajności przedsiębiorstw jest jednym z kluczowych elementów oferty usług firmy Cushman & Wakefield w zakresie budowania strategii dla nieruchomości. Despina oferuje wyjątkową wiedzę, z której będą mogli skorzystać nasi klienci - dodał.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Despina Katsikakis dołączyła do zespołu Cushman & Wakefield

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA