×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Dentons: Cieślik, Wątroba, Wieczorek i Zwiercan awansowali

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 9 maj 2017 10:32

Do grona partnerów w warszawskim biurze Dentons dołączył Bartłomiej Kordeczka z zespołu Prawa Nieruchomości. Z kolei Artur Cieślik z zespołu Rynków Kapitałowych, Magdalena Wątroba z zespołu Postępowań Sądowych, Jakub Wieczorek z zespołu Bankowości i Finansów oraz Łukasz Zwiercan z zespołu Prawa Nieruchomości awansowali na stanowisko counsel.

Dentons: Cieślik, Wątroba, Wieczorek i Zwiercan awansowali
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

- W ubiegłym roku Dentons obchodził 25-lecie obecności na polskim rynku. Realia rynkowe, w jakich działamy i sama firma znacząco się przez ten czas zmieniły. Niezależnie jednak od otoczenia, w którym funkcjonujemy to ludzie pozostają najważniejszą wartością firmy. Dlatego cieszę się, że osoby które nawiązują z nami współpracę, rozwijają się razem z firmą zdobywając unikalne doświadczenie zawodowe, a także uznanie wśród klientów i partnerów biznesowych - powiedział Arkadiusz Krasnodębski, partner zarządzający Dentons w Polsce.

Bartłomiej Kordeczka (fot.mat.pras.)
Bartłomiej Kordeczka (fot.mat.pras.)

Partner Bartłomiej Kordeczka, członek zespołu Prawa Nieruchomości, z kancelarią związany jest od ponad 6 lat. Specjalizuje się w transakcjach nieruchomościowych typu asset, enterprise i share deal, obejmujących wszystkie typy nieruchomości komercyjnych, t.j. budynki biurowe, magazyny, hotele, centra handlowe oraz greenfield, także w formule sale and lease-back, forward purchase lub forward funding. Kordeczka ma doświadczenie w negocjowaniu umów najmu nieruchomości komercyjnych, w tym umów najmu lub dzierżawy obiektów hotelarskich, zarówno po stronie wynajmującego, jak i najemcy. Jest prawnikiem transakcyjnym, który doradza klientom na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Artur Cieślik (fot.mat.pras.)
Artur Cieślik (fot.mat.pras.)

Artur Cieślik, counsel w zespole Rynków Kapitałowych, z kancelarią związany jest od 11 lat. Specjalizuje się w prawie papierów wartościowych, prawie handlowym oraz prawie cywilnym, obsługując w tym zakresie podmioty krajowe i zagraniczne. Doradza przy transakcjach nabywania spółek i przedsiębiorstw, zarówno na rynku publicznym, jak i niepublicznym, przy transakcjach łączenia, podziału oraz innego typu restrukturyzacjach spółek. Prowadził projekty pierwszych ofert publicznych (IPO) dla emitentów krajowych i zagranicznych.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Dentons: Cieślik, Wątroba, Wieczorek i Zwiercan awansowali

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA