×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Dennie K. Kawahara dyrektorem zarządzającym w OKI Europe Ltd

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 12 gru 2017 9:03

Dennie K. Kawahara został mianowany nowym dyrektorem zarządzającym firmy OKI Europe Ltd, zastępując na tym stanowisku Terry’ego Kawashimę, który przejmie funkcję dyrektora generalnego ds. sprzedaży terminali bankowych za granicą (General Manager, Overseas Banking Terminals Sales) w Tokio.

Dennie K. Kawahara dyrektorem zarządzającym w OKI Europe Ltd
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Kawahara dołączył do OKI Electric Industry w 1992 r. Z czasem awansował na wyższe stanowiska, a od 2012 r. pełnił funkcję dyrektora zarządzającego OKI Data Australia. Pod jego kierownictwem oddział OKI w Australii i Nowej Zelandii dynamicznie się rozwijał. W trakcie kariery w Grupie OKI Kawaharze powierzano różne zadania, między innymi przez dziewięć lat pracował dla OKI America Inc., a także OKI Europe, gdzie w latach 2007–2010 piastował stanowisko managera ds. planowania i dostaw produktu w dziale marketingu (Product Planning and Delivery manager).

W ciągu swojej 25-letniej kariery w OKI oprócz pracy w sektorze drukarek Kawahara uczestniczył w wielu projektach związanych z opracowywaniem innowacyjnych produktów, sprzętu i oprogramowania, a także dotyczących rozwoju systemów dla OKI. Odpowiadał za ich wprowadzanie na rynek, dystrybucję, marketing i sprzedaż, a także za zarządzanie projektami i zarządzanie zespołem.

- Cieszę się, że wracam do OKI Europe właśnie w tym momencie jej długiej historii pełnej sukcesów, który zapowiada emocje i zmianę. OKI zawdzięcza pozycję lidera w swej branży ludziom, produktom i elastycznemu podejściu do klienta. Z przyjemnością dołączę do zespołu opracowującego nowe strategie na przyszłość, których celem jest pozycjonowanie naszych produktów w nowym środowisku cyfrowym i utrzymanie dynamiki rozwoju na coraz bardziej konkurencyjnym rynku – powiedział Kawahara.

- Jako dyrektor zarządzający skoncentruję się na poprawie struktury i umocnieniu kierunku rozwoju OKI Europe poprzez zwiększenie współpracy i rentowności na tym trudnym i zmieniającym się rynku. Z moich doświadczeń wynika, że Europa to jeden z najtrudniejszych regionów, ale jednocześnie praca na tym rynku przynosi największą satysfakcję. Z radością poznam ludzi, klientów i partnerów pracujących w wielu różnych krajach naszego regionu, funkcjonujących w wielu różnych kulturach biznesowych i odgrywających istotną rolę w procesie dynamicznego rozwoju biznesowego OKI Europe - dodał.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Dennie K. Kawahara dyrektorem zarządzającym w OKI Europe Ltd

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA