PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Del Chandler głównym doradcą First Property Group w Polsce i Rumunii

  • Autor: PAP/AT
  • 8 cze 2017 11:45

First Property Group plc (FPO), spółka zarządzająca funduszami nieruchomości i inwestycyjna, mianowanowała Dela Chandlera na głównego doradcę oddziału polskiego i rumuńskiego.

Del Chandler głównym doradcą First Property Group w Polsce i Rumunii
Del Chandler (fot.mat.pras.)
REKLAMA

Del Chandler posiada doświadczenie w transakcjach dotyczących nieruchomości i ich finansowania w Europie Środkowej, które zdobył podczas swojej ponad dwudziestopięcioletniej kariery. W tym czasie świadczył on usługi doradcze przy transakcjach o wartości ponad miliarda EUR.

Wśród stanowisk zajmowanych przez niego ostatnio można wymienić funkcję dyrektora zarządzającego działem finansowania nieruchomości na Europę Środkową w ING, a następnie dyrektora zarządzającego działu rynków kapitałowych na obszar Europy Środkowo-Wschodniej BNP Paribas w Warszawie.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do głównych obowiązków Dela będzie należało wspomaganie rozwoju działalności związanej z nieruchomościami komercyjnymi Grupy w Polsce i Rumunii, która obecnie obejmuje 28 nieruchomości o wartości ok. 275 milionów EUR.

W tej roli wspierać go będzie warszawski zespół składający się z 30 osób. Ponadto Del będzie przewodzić działaniom grupy mającym na celu uzyskanie pozycji lidera w zakresie polskich funduszy inwestycyjnych i powierniczych funduszy nieruchomości.

- Znamy Dela Chandlera od ponad dziesięciu lat i w tym czasie mogliśmy bezpośrednio przekonać się o znaczeniu jego umiejętności i wiedzy przy uzyskiwaniu najlepszych warunków transakcji. Bardzo się cieszę, że pozyskaliśmy specjalistę z takim doświadczeniem i renomą, i jestem przekonany, że nasza współpraca znacznie przyczyni się do rozwoju naszej działalności w Europie Środkowej - komentuje Ben Habib, dyrektor główny First Property Group.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Del Chandler głównym doradcą First Property Group w Polsce i Rumunii

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA