Del Chandler dyrektorem działu rynków kapitałowych w BNP Parbias Real Estate

Nowym dyrektorem Działu Rynków Kapitałowych w BNP Paribas Real Estate na obszar Europy Środkowo-Wschodniej został Del Chandler. Dział Rynków Kapitałowych w BNP Paribas Real Estate świadczy klientom w regionie Europy Środkowo-Wschodniej rozwiązania w zakresie rynków kapitałowych, finansowania nieruchomości oraz usług restrukturyzowania instytucji.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Del Chandler dyrektorem działu rynków kapitałowych w BNP Parbias Real Estate

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

18 lip 2013 18:56


- Świadczymy unikalne na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej usługi dla firm i osób prywatnych, które chcą sprzedać nieruchomości komercyjne lub poszukują atrakcyjnych nieruchomości komercyjnych do kupna. Doradzamy także tym, którzy poszukują kapitału, czy to na przykład w formie kredytu bankowego, czy też poprzez upłynnienie środków zamrożonych w posiadanych nieruchomościach. Oferujemy także doradztwo w przypadku restrukturyzacji istniejącego zadłużenia wypracowując optymalne rozwiązania - mówi Thierry Laroue Pont, dyrektor zarządzający BNP Paribas Real Estate.

- Naszą pracą dostarczamy wartości dodanej dla klientów i maksymalizujemy dla nich zwroty z ich inwestycji - dodaje Thierry Laroue Pont.

Nowy dyrektor Działu Rynków Kapitałowych przez ponad 16 lat pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w Dziale Structured Leasing Services CEE w ING Lease. Był także członkiem rad nadzorczych wielu spółek działających Polsce i na zagranicznych rynkach dbając o ich prawidłowe funkcjonowanie i rozwój. Del Chandler posiada duże doświadczenie w pracy zarówno w instytucjach finansowych, jak i spółkach doradczych.

- Rozwój Działu Rynków Kapitałowych jest ważnym elementem w budowie pozycji BNP Paribas Real Estate w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej. BNP Paribas Real Estate jest wiodącą firmą działającą na rynku nieruchomości w wielu krajach Europy Zachodniej. Również w Regionie CEE chcemy dostarczać naszym klientom rozwiązań najwyższej jakości - podsumowuje Thierry Laroue Pont.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.