Dean Khialani dyrektorem ds. technologii Nextlaw Labs

6
Dean Khialani dyrektorem ds. technologii Nextlaw Labs fot.nextlawlabs.com
Dean Khialani został powołany na stanowisko dyrektora ds. technologii w Nextlaw Labs. Khialani będzie nadzorował rozwój i ekspansję wszystkich technologicznych produktów firmy, przeznaczonych dla prawników.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dean Khialani dyrektorem ds. technologii Nextlaw Labs

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

7 lip 2016 11:55


- Jestem zaszczycony dołączeniem do Nextlaw Labs i chętnie podzielę się swoim doświadczeniem w branży IT z praktykantami i profesjonalistami. Nextlaw Labs podejmuje odważne kroki, aby zaoferować prawnikom nową generację rozwiązań IT - powiedział Dean Khialani.

- Cieszymy się, że możemy powitać Deana w naszym zespole. Jego rola w firmie, która koncentruje się na rozwijaniu technologii dla prawników, będzie kluczowa. Doświadczenie Deana wzmocni naszą wizję przekształcania branży prawniczej poprzez wykorzystywanie nowoczesnych technologii - powiedział Dan Jansen dyrektor generalny Nextlaw Labs.

Dotychczas Khialani pełnił funkcję wiceprezesa technologii informatycznych w Grupie Excelium, gdzie nadzorował wdrażanie systemów wspomagających usprawnianie zarządzania procesami i finansowania spraw sądowych podmiotów zależnych spółki. Wcześniej pracował na rzecz takich firm jak International Education Corporation, Education Training Corporation, LoudCloud Systems, Fischler School of Education & Human Services oraz Nova Southeastern University, na którym kończy właśnie pracę doktorską poświęconą systemom informatycznym.

Nextlaw Labs jest platformą zajmującą się rozwojem, wdrażaniem oraz inwestowaniem w technologie, które mają przeobrażać proces świadczenia usług prawniczych na świecie. Została stworzona przez firmę prawniczą Dentons.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.