Dawid Korszeń rzecznikiem prasowym i PR menedżerem Warty

Dawid Korszeń dołączył do TUiR Warta, gdzie objął stanowisko rzecznika prasowego. Jednocześnie będzie pełnił obowiązki PR menedżera.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dawid Korszeń rzecznikiem prasowym i PR menedżerem Warty

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

28 sty 2016 21:19


Do zadań nowego rzecznika należy m.in. zarządzanie komunikacją korporacyjną i produktową oraz aktywna współpraca z mediami.

– Warta obrała ambitny kierunek rozwoju na rynku ubezpieczeń w Polsce. Do realizacji celów potrzebujemy doświadczonych, twórczych oraz efektywnych specjalistów. W tym momencie witamy w zespole Dawida, który z pewnością pomoże nam w budowaniu nowoczesnej i przyjaznej firmy, bazującej na otwartej i skutecznej komunikacji z mediami. Jestem pewna, że wniesie do naszego zespołu wiele nowych pomysłów, które wzmocnią Wartę i jej marki – mówi Bogusława Potacka, dyrektor departamentu marketingu i PR TUiR Warta.

Z branżą public relations Dawid Korszeń jest związany od 2007 r. Ostatnio zajmował stanowisko konsultanta ds. PR w agencji Havas PR Warsaw, do której dołączył w listopadzie 2012 r. Odpowiedzialny był w niej za obsługę klientów z rynku finansowego oraz nieruchomości. Do jego kluczowych klientów należeli m.in. Polska Izba Ubezpieczeń, Atradius, Prudential Polska czy DTZ. Doświadczenie zdobywał również w innych wiodących agencjach na polskim rynku: Weber Shandwick, NBS Communications oraz Glaubicz Garwolińska Consultants.

Dawid Korszeń ukończył studia magisterskie na wydziale nauk politycznych i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowe studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.