×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Dariusz Szwed w zarządzie banku BGK

  • Autor: PAP/AT
  • 30 lis 2021 19:18

Dariusz Szwed powołany został na członka zarządu BGK - poinformował Bank Gospodarstwa Krajowego. Obowiązki w zarządzie banku Dariusz Szwed obejmie1 grudnia br.

Dariusz Szwed w zarządzie banku BGK
Dariusz Szwed (fot. mat. pras.)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Bank poinformował, że premier Mateusz Morawiecki powołał Dariusza Szweda od 1 grudnia 2021 r. na członka zarządu BGK, natomiast 30 listopada odwołał z tej funkcji Przemysława Cieszyńskiego.

BGK podał, że powołany do zarządu Dariusz Szwed jest absolwentem Wydziału Bankowości i Finansów w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz Wydziału Zarządzania na Politechnice Częstochowskiej. Ma również dyplom Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Jak podkreślono, Szwed ma ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze finansowym. "Od 2019 r. pełnił funkcję wiceprezesa zarządu Alior Banku, w którym nadzorował całość biznesu banku - sprzedaż i produkty dla klienta detalicznego, sprzedaż i produkty dla klienta biznesowego, działalność skarbową oraz obszar private banking i biuro maklerskie. Jednocześnie był prezesem zarządu Alior TFI. Był także członkiem kilku komitetów, w tym komitetu kredytowego" - podano.

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju. Wspiera zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Jego działania wpływają na powstawanie miejsc pracy, budowę mieszkań, rozwój infrastruktury i poprawę jakości powietrza.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Dariusz Szwed w zarządzie banku BGK

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA