Dariusz Piekarski prezesem Sare

Dariusz Piekarski został powołany na stanowisko prezesa Sare. Do zarządu dołączył też Przemysław Marcol. Założyciel i dotychczasowy prezes Tomasz Pruszczyński objął funkcję członka rady nadzorczej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dariusz Piekarski prezesem Sare

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

8 cze 2016 14:14


Dariusz Piekarski został powołany na stanowisko prezesa Sare, technologicznej spółki oferującej systemy i narzędzia wspierające sprzedaż oraz automatyzację działań marketingowych. Związany jest z grupą Sare od 2011 roku. Wcześniej pełnił funkcję członka zarządu i dyrektora zarządzającego.

– Przekazuję obowiązki kierowania pracami zarządu utalentowanemu i doświadczonemu menadżerowi – komentuje Tomasz Pruszczyński, założyciel Sare.

Założyciel, akcjonariusz i dotychczasowy prezes Sare Tomasz Pruszczyński na podstawie przysługującego mu indywidualnego uprawnienia objął funkcję członka rady nadzorczej spółki.  

– Zamierzam nadal w pełni angażować się w rozwój grupy. Skupię się na budowie od podstaw kolejnych przedsięwzięć w najbardziej obiecujących obszarach oraz wsparciu grupy w dalszym działaniu – wyjaśnia.

Decyzją rady nadzorczej stanowisko członka zarządu zostało powierzone Przemysławowi Marcolowi. Jest on związany z Sare od 2008 roku jako prawnik i członek organów zarządczych oraz nadzorczych spółek z grupy.

– Wierzę, że moje doświadczenie będzie cennym wkładem w prace zarządu. Dziękuję radzie nadzorczej za powierzenie mi stanowiska członka zarządu. Deklaruje pełne zaangażowanie w pracę na rzecz spółki – mówi Przemysław Marcol.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.